15.05.2018 15:07

Tool w wykonaniu 13-latka. Dzieciak zagrał na perkusji, basie i gitarze

Taki mały, a już potrafi grać jak zawodowiec. Sprawdźcie, czy urwis poradził sobie z trudnym repertuarem Toola.

Tool w wykonaniu 13-latka
foto: kadr z wideo

„10.000 Days” ukazał się w 2006 roku i... no właśnie. Fani czekają i czekają na nowy krążek, ale naprawdę można osiwieć z powodu Toola. Co w takim wypadku robić? Uzbroić się w cierpliwość i posłuchać coverów Toola.

Otóż pewien 13-latek jest prawdziwym człowiekiem-orkiestrą, bo umie grać na basie, gitarze, perkusji i klawiszach. W takim przypadku nie ma potrzeby współpracy z innymi muzykami, bo dzieciak jest samowystarczalny. Kiedy urwis nauczył się tego wszystkiego? Inne dzieciaki w jego wieku kopią piłkę na podwórku, a on tymczasem nagrywa covery Toola.

13-latek zagrał utwory Toola

Co ciekawe Owen Davey postanowił połączyć w jedną całość kilka ulubionych utworów Toola. 13-latek wyznał, że najtrudniej było opanować partie perkusji i covery nie są dokładką kalką oryginałów:

Kiedy ukaże się nowa płyta Toola?

No właśnie, odpowiedzenie na to pytanie jest naprawdę trudne. Jeszcze na początku marca 2018 Adam Jones ogłosił, że Tool wchodzi do studia, by nagrywać swój piąty studyjny album. Natomiast Danny Carey zapowiadał, że płyta ukaże się przed majem 2018, ale jak na razie nie dostaliśmy jeszcze płyty.

A Perfect Circle - koncert w Polsce

Na pocieszenie można wybrać się na koncert A Perfect Circle, gdzie na wokalu udziela się Maynard James Keenan. 15 grudnia 2018 A Perfect Circle po raz pierwszy w karierze zagra koncert w Polsce – wystąpi w TAURON Arena Kraków.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Tool A Perfect Circle