28.01.2019 14:13

Tool wreszcie zdradził datę premiery nowego albumu

Jeden z fanów zapytał Danny'ego Carey'a o nowy albumu Toola. Co ciekawe, muzyk podał niemal dokładną datę planowanej premiery. 

Tool
foto: materiały prasowe

Pewnie każdy z Was słyszał legendę o tym, że gdzieś za siedmioma górami i siedmioma lasami powstaje płyta grupy Tool. Fani zespołu na następczynię "10,000 Days" czekają już 13 lat. Formacja nie ułatwia swoim słuchaczom zadania. Co chwila w sieci pojawiają się nowe plotki o dacie premiery. Ostatnio Maynard James Keenan oświadczył nawet, że nagrał już wszystkie wokale na zbliżający się album. Tym razem głos w sprawie krążka zabrał perkusista formacji

Tool: Kiedy premiera nowej płyty?

Danny Carey, perkusista Toola pojawił się na konferencji muzycznej NAMM w Kalifornii. Jeden z fanów zapytał muzyka o datę premiery nowej płyty. Na filmie słyszymy, jak perkusista odpowiada, że album ukaże się w połowie kwietnia 2019 roku. Niestety muzyk szybko dodał, że "przynajmniej takie są plany", co może oznaczać, że wkrótce znowu usłyszymy o zupełnie innej dacie. Dzięki za nic, Danny.

Tool na koncercie w Polsce w 2019 roku

Tool zagra na koncercie w Polsce w ramach Impact Festivalu 2019. Impreza odbędzie się 11 czerwca 2019 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Poza ekipą Maynarda na festiwalowej scenie pojawi się grunge'owy Alice In Chains oraz Black Rebel Motorcycle Club.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA IMPACT FECTIVAL 2019<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Tool