Tool wyda niecodzienną wersję nowej płyty. Dołączy do CD między innymi ekran HD i głośnik

08.08.2019 15:52
Tool wyda niecodzienną wersję nowej płyty. Dołączy do CD między innymi ekran HD i głośnik Fot. Antyradio.pl/Romana Makówka

Grupa Tool stwierdziła, że sama płyta CD z ich muzyką to po 13 latach oczekiwań o wiele za mało. Muzycy dołączą do krążka listę specjalnych gadżetów.

Po 13 latach ciszy, grupa Tool opublikowała oficjalny singiel promujący najnowszą płytę. Tytułowy "Fear Inoculum" podzielił fanów formacji. Jedni twierdzą, że to kolejne epickie dzieło Keenana i spółki, a reszta uważa, że Tool nie dźwignął próby czasu i nie dał rady zaspokoić oczekiwań swoich słuchaczy. Jedno jest pewne. 5 album studyjny Toola ukaże się już 30 sierpnia 2019 roku i nie będzie to zwykła płyta.

Tool wyda niecodzienną wersję płyty "Fear Inoculum"

Tool uznał, że jak już wracać po latach to z przytupem. Chociaż coraz więcej kapel dołącza do swoich wydawnictw niecodzienne gadżety, aby zachęcić słuchaczy do kupna ich krążków, to pomysły ekipy Keenana robią wrażenie. Album jest już dostępny w preorderze również w polskich sklepach muzycznych. W Empiku cena płyty Toola wynosi aż 360 złotych.

Przeczytaj także

Sporo, prawda? Ale zanim zaczniecie przecierać oczy ze zdumienia. W limitowanej wersji deluxe "Fear Inoculum" płyta CD zdaje się być tylko dodatkiem do... dodatków, których przez 13 lat Tool zdążył nawymyślać sobie wiele. Co, poza nową muzyką, znajdziemy w ekskluzywnym wydaniu? Na stronie Empiku czytamy, że w pakiecie otrzymamy:

  • składane na trzy części opakowanie z 4 calowym ekranem HD z ekskluzywnym nagraniem wideo
  • przewód USB do ładowania urządzenia
  • 2 watowy głośnik
  • 36 stronicowa książeczka
  • kod do pobrania plików mp3

A pomyśleć, że kiedyś wystarczyło im dołączanie do płyty okularów 3D.

Zobacz też: Tool bije rekordy popularności na serwisach streamingowych

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.