08.08.2019 15:52

Tool wyda niecodzienną wersję nowej płyty. Dołączy do CD między innymi ekran HD i głośnik

Grupa Tool stwierdziła, że sama płyta CD z ich muzyką to po 13 latach oczekiwań o wiele za mało. Muzycy dołączą do krążka listę specjalnych gadżetów.

Tool
foto: Antyradio.pl/Romana Makówka

Po 13 latach ciszy, grupa Tool opublikowała oficjalny singiel promujący najnowszą płytę. Tytułowy "Fear Inoculum" podzielił fanów formacji. Jedni twierdzą, że to kolejne epickie dzieło Keenana i spółki, a reszta uważa, że Tool nie dźwignął próby czasu i nie dał rady zaspokoić oczekiwań swoich słuchaczy. Jedno jest pewne. 5 album studyjny Toola ukaże się już 30 sierpnia 2019 roku i nie będzie to zwykła płyta.

Tool wyda niecodzienną wersję płyty "Fear Inoculum"

Tool uznał, że jak już wracać po latach to z przytupem. Chociaż coraz więcej kapel dołącza do swoich wydawnictw niecodzienne gadżety, aby zachęcić słuchaczy do kupna ich krążków, to pomysły ekipy Keenana robią wrażenie. Album jest już dostępny w preorderze również w polskich sklepach muzycznych. W Empiku cena płyty Toola wynosi aż 360 złotych.

Tool
Tool
Przeczytaj także Tool zaprezentował pierwszy singiel z nowej płyty. Posłuchaj "Fear Inoculum"

Sporo, prawda? Ale zanim zaczniecie przecierać oczy ze zdumienia. W limitowanej wersji deluxe "Fear Inoculum" płyta CD zdaje się być tylko dodatkiem do... dodatków, których przez 13 lat Tool zdążył nawymyślać sobie wiele. Co, poza nową muzyką, znajdziemy w ekskluzywnym wydaniu? Na stronie Empiku czytamy, że w pakiecie otrzymamy:

  • składane na trzy części opakowanie z 4 calowym ekranem HD z ekskluzywnym nagraniem wideo
  • przewód USB do ładowania urządzenia
  • 2 watowy głośnik
  • 36 stronicowa książeczka
  • kod do pobrania plików mp3

A pomyśleć, że kiedyś wystarczyło im dołączanie do płyty okularów 3D.

Zobacz też: Tool bije rekordy popularności na serwisach streamingowych

Tagi: Rock News Tool