Tool zagrał na żywo jeden z utworów po raz pierwszy od 1998 roku. Fani są zachwyceni [WIDEO]

Joanna Chojnacka
17.05.2019 15:24
Tool zagrał na żywo jeden z utworów po raz pierwszy od 1998 roku. Fani są zachwyceni [WIDEO] Fot. Tool

Fani Tool nie słyszeli utworu "Part Of Me" na żywo od 21 lat. Zespół zaskoczył publiczność i zagrał kompozycję podczas ostatniego występu w Kansas.

Grupa Tool nie oszczędza swoich fanów. Muzycy ciągle trollują słuchaczy i zwodzą ich głównie w kwestii daty premiery nowego albumu. Chociaż większość zwątpiła, że kiedykolwiek usłyszy nowe kompozycje ulubieńców, formacja zaskoczyła niedowiarków na festiwalu Rockville, gdzie muzycy zagrali premierowe utwory. Tym razem w setliście ponownie pojawił się wyjątkowy akcent.

Przeczytaj także

Tool zagrał "Part Of Me" pierwszy raz od 1998 roku

14 maja 2019 roku Tool zagrał w Kansas City. Zgromadzona na koncercie publiczność miała wiele szczęścia. Muzycy po raz pierwszy od 21 zagrali utwór "Part Of Me" z albumu "Opiate". Chociaż na koncertach Toola obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych, w sieci pojawiły się już amatorskie nagrania, na których słyszymy wyjątkowe wykonanie.

Komentujący fani nie kryją swojego zachwytu głównie kondycją Maynarda Jamesa Keenana. Większość osób zabierających głos pod filmem zauważyło, że wokalista brzmi równie dobrze co przed dwoma dekadami.

Tool zagra na koncercie w Polsce w 2019 roku

Grupa Tool pojawi się na koncercie w Polsce w ramach Impact Festivalu. Publiczność zebrana w krakowskiej TAURON Arenie być może będzie mogła usłyszeć nowe kompozycje zespołu. Impreza odbędzie się 11 czerwca 2019 roku, a na scenie festiwalu pojawią się także giganci grunge'u - Alice In Chains.

Zobacz też: >>Tak będzie brzmiał nowy album Toola? Gitarzysta grupy opublikował wideo<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.