Tool zagrał pierwszy raz "Pneuma" i "Fear Inoculum" na żywo [WIDEO]
15.10.2019 12:30
Tool zagrał pierwszy raz "Pneuma" i "Fear Inoculum" na żywo [WIDEO] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sprawdźcie, jak piosenki z płyty "Fear Inoculum" brzmią na żywo.

13 lat - tyle właśnie trzeba było poczekać na nowy album Toola. Święto fanów kapeli przypadło 30 sierpnia 2019 roku, gdy w końcu na sklepowych półkach pojawił się album "Fear Inoculum". Jeszcze przed premierą nowego materiału zainteresowanie Toolem znacznie wzrosło - twórczość zespołu po raz pierwszy trafiła na serwisy streamingowe i po kilku dniach pobiła rekordy popularności. Co więcej Tool odnotował trzeci najwyższy wynik sprzedaży wśród płyt wydanych w 2019 roku oraz zdetronizował Taylor Swift ze szczytu listy Billboardu 200.

Tool zagrał pierwszy raz "Pneuma" i "Fear Inoculum" na żywo [WIDEO]

Nowy album oznacza nową trasę koncertową, w ramach której Tool zagrał w Polsce na Impact Festival 2019. Podczas koncertu na Aftershock Festival 13 października 2019 zespół postanowił wzbogacić swoją setlistę o kilka piosenek z nowej płyty. Fani grupy pierwszy raz usłyszeli kawałki "Pneuma" oraz "Fear Inoculum" na żywo. Jak materiał prezentuje się w wersji live? Obejrzyjcie fanowskie nagrania:

Przeczytaj także

Perkusista Danny Carey, zdradził, że kapela ma masę materiału, który można wykorzystać na najnowszej płycie. Tym razem fani nie będą musieli czekać ponad 10 lat na album, jednak sami muzycy jeszcze nie wiedzą, kiedy wejdą do studia nagraniowego.

Zobacz także: Gitarzysta Toola twierdzi, że Kirk Hammett miał wpływ na nową płytę zespołu

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.