29.01.2019 12:16

Tool zaktualizował oficjalną stronę internetową. Grafiki nawiązują do nowej płyty?

Na oficjalnej stronie internetowej grupy Tool pojawiła się nowa szata graficzna. Fani mają nadzieję, że to zapowiedź wyczekiwanej od lat płyty.

Tool
foto: kadr/www.toolband.com

Grupa Tool zwodzi swoich fanów od 13 lat. Słuchacze ekipy Maynarda nie mogą się doczekać następczyni płyty "10,000 Days" z 2006 roku. Upragniona data premiery co chwilę się zmienia, podobnie jak stanowiska muzyków odnośnie nowego materiału. Jednak ostatnio coraz więcej przesłanek wskazuje na to, że nowy krążek jednak się ukaże i to dość szybko. Keenan zdradził, że jego wokale na płytę są już gotowe, a perkusista grupy Danny Carey wygadał się ostatnio, że premiera jest planowana na kwiecień 2019. 

Tool zaktualizował oficjalną stronę internetową

Kolejna wskazówka dla fanów to całkiem nowa, odświeżona szata graficzna oficjalnej strony internetowej Toola. Muzycy zaprezentowali na stronie charakterystyczne dla siebie grafiki, w których łączą świat technologii z ciałem człowieka. Kolory i animacje są jak zwykle w przypadku formacji niepokojące i dające do myślenia. Zwykle gdy muzycy zmieniają oprawę swoich stron internetowych czy kont w mediach społecznościowych, nie dzieje się to przypadkiem. Z reguły to zapowiedź dużej trasy lub nowego wydawnictwa, czego w tym przypadku fani oczekują najbardziej.

Tool zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Jeśli Tool wyda wkrótce nową płytę na pewno będziemy mogli usłyszeć ją na zbliżającym się koncercie. Grupa zagra w Polsce 11 czerwca 2019 roku w ramach Impact Festivalu. Impreza odbędzie się w krakowskiej TAURON Arenie. Na scenie podczas koncertów wystąpi także grunge'owy Alice In Chains oraz Black Rebel Motorcycle Club.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA IMPACT FESTIVAL 2019<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Tool