29.07.2019 10:45

Tool zapowiedział, że ogłosi "długo wyczekiwane oświadczenie"

Maynard James Keenan wystąpi w podcaście radiowym, w którym publicznie złoży długo wyczekiwane oświadczenie. O co chodzi?

 Maynard James Keenan
fot. kadr wideo YouTube: Joe Rogan Experience #986 - Maynard James Keenan/PowerfulJRE

W połowie lipca 2019 roku informowaliśmy Was, że Tool zapowiedział datę premiery najnowszej płyty i opublikował nowe logo. Przypomnijmy, że ostatni album zespołu ukazał się w 2006 roku i od tego czasu fani czekali na jakiekolwiek informacje dotyczące najnowszej płyty. Jednak odnosiło się wrażenie, że członkowie zespołu nie przywiązują do tego wagi. Kiedy ogłoszono, że Tool pracuje nad najnowszą płytą, większość osób była zaskoczona. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Tool wyda "długo wyczekiwane oświadczenie"

Na profilu zespołu na Instagramie pojawił się post, z którego dowiadujemy się, że wokalista zespołu pojawi się w podcaście Joe Rogana w poniedziałek, 29 lipca 2019 roku:

"

W ten poniedziałek @puscifer pojawi się u @joerogan, żeby porozmawiać o tym, jak @eddiebravo10p został przedmiotem badań [...]. Wydamy również długo wyczekiwane oświadczenie. Powinniście to sprawdzić. "

Judstin Bieber lubi Toola
Judstin Bieber lubi Toola
Przeczytaj także Czy wiesz, że: Justin Bieber jest fanem Toola

Domyślacie się, o co może chodzić? 

Tool - kiedy premiera nowego albumu?

Na festiwalu Rockville, zespół zaprezentował dwa nowe utwory z nadchodzącej płyty. Muzycy wykonali "Descending" oraz "Invincible". Premiera najnowszego krążka będzie mieć miejsce 30 sierpnia 2019 roku. 

Zobacz także: Tool po raz pierwszy pojawił się w serwisach streamingowych

Tagi: Tool Maynard James Keenan