Tool zaprezentował pierwszy singiel z nowej płyty. Posłuchaj "Fear Inoculum"

07.08.2019 14:05
Tool zaprezentował pierwszy singiel z nowej płyty. Posłuchaj  "Fear Inoculum" Fot. Antyradio.pl/Romana Makówka

30 sierpnia 2019 ukaże się wyczekiwany latami 5. studyjny album grupy Tool "Fear Inoculum". Muzycy zaprezentowali pierwszy singiel promujący płytę.

Orzeł wylądował. Mamy to. Po 13 latach muzycy Toola wydali singiel, który zapowiada ich najnowsze wydawnictwo. Chociaż zespół włączył w koncertowy set dwa nowe kawałki już wcześniej, "Fear Inoculum" jest pierwszym oficjalnym numerem zapowiadającym ich piąty studyjny album. Płyta ukaże się 30 sierpnia 2019 roku pod tym samym tytułem. Wiemy już, że będzie zawierała 7 utworów, a długość trwania całego materiału na krążku wyniesie 80 minut.

Tool wydał tytułowy singiel "Fear Inoculum"

Grupa Tool opublikowała niedawno za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych okładkę najnowszego albumu w formie animowanej grafiki. Muzycy zapowiedzieli jednocześnie, że wkrótce zaprezentują fanom jeden z siedmiu utworów, które znajdą się na płycie "Fear Inoculum". 

Przeczytaj także

Jak zdradził w jednym z wywiadów gitarzysta formacji Adam Jones, wokół płyty od początku jej powstania "kręci się" liczba siedem. Poza liczbą kawałków na krążku, "Volume 7" to jeden z pierwszych pomysłów na jej tytuł, a większość utworów, które usłyszymy pod koniec sierpnia będzie nagrane w metrum siedem.

7 sierpnia 2019 roku grupa udostępniła utwór "Fear Inoculum", którego możecie posłuchać poniżej:

Zobacz też: Tool bije rekordy popularności na serwisach streamingowych 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.