Top 10: Najgorsze fryzury Liama Gallaghera

Maciej Koprowicz
30.08.2017 15:31
Top 10: Najgorsze fryzury Liama Gallaghera Fot. LFI/Photoshot/REPORTER

Czasami były wokalista Oasis palnie coś takiego, że aż włos się na głowie jeży. Może stąd się biorą te wszystkie jego koszmarne fryzury?

Młodszy z braci Gallagherów to wyjątkowo barwna postać na scenie muzycznej. Przyznajcie sami – bez niego w świecie rocka byłoby po prostu smutno. A to nazwie solowych artystów pi*dami, a to stwierdzi, że woli zjeść gó*no, niż słuchać U2. Najczęściej jednak pastwi się nad swoim bratem Noelem, z którym od czasu rozpadu Oasis nieustannie drze koty.

Liam Gallagher to prawdziwy enfant terrible muzyki – zresztą sam zainteresowany przyznaje, że dorosnąć nie zamierza i zawsze będzie taki sam. Jedyne, co się w nim zmienia, to jego włosy. Wokalista co jakiś czas zaskakuje fanów nowym imidżem. Efekty jego fryzjerskich eksperymentów są zazwyczaj wprost szokujące. Choć Liam z pewnością zarabia mnóstwo pieniędzy, choćby i na samych tantiemach za „Wonderwall”, najwyraźniej wciąż oszczędza na stylistach.

Były frontman Oasis właśnie rozpoczyna karierę solową. 6 października 2017 wyda swój pierwszy album pod własnym nazwiskiem, „As You Were”. Młodszemu Gallagherowi życzymy, aby wraz ze zmianą kierunku muzycznego nastąpiła także dobra zmiana wizerunku. W oczekiwaniu na kolejną rewolucję na głowie muzyka przypomnijmy sobie najgorsze fryzury Liama z przeszłości.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.