Tortilla Man nie przejął się memami o sobie i wystąpił w prawdziwej tortilli na twarzy

26.08.2019 16:39
Tortilla Man nie przejął się memami o sobie i wystąpił w prawdziwej tortilli na twarzy Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Perkusista Slipknot znany jako Tortilla Man wykazał się dystansem do siebie i pokazał się w prawdziwym placku na twarzy. 

Osoby publiczne muszą uważać na każde słowo i zachowanie, żeby nie stać się bohaterami memów w internecie. W przypadku Slipknota, heheszki komentujących opierają się głównie na maskach muzyków. Wiele osób porównało najnowszą ozdobę Coreya Taylora do opakowania po mleku, z kolei Tortilla Man nasuwa oczywiste skojarzenia z meksykańskim plackiem pszennym. Jak się okazuje, muzycy zupełnie się tym nie przejmują.

Slipknot: Tortilla Man wystąpił w prawdziwej tortilli

Tożsamość Tortilla Mana nie jest jeszcze oficjalnie znana, chociaż fani Slipknot twierdzą, że odkryli, kto kryje się za maską. Jednak to, co na pewno trzeba przyznać muzykowi, to duży dystans do siebie, jakim się wykazał. Perkusista zauważył, że w sieci zarówno fani jak i hejterzy Slipknota wyśmiewają jego maskę. Postanowił wyjść im naprzeciw. 

Przeczytaj także

23 sierpnia w Burgettstown w Pensylwanii podczas jednego z koncertów Slipknot, perkusista założył prawdziwą tortillę na twarz. Zdjęcia maski szybko pojawiły się w sieci.  

Slipknot zagra w Polsce w 2020 roku

Ostatni koncert grupy Slipknot odbył się podczas imprezy Mystic Festival w Krakowie w czerwcu 2019 roku. Muzycy nie pozwolą swoim fanom z naszego kraju za bardzo się za nimi stęsknić. Grupa wróci do Polski, aby promować najnowszy album "We Are Not Your Kind". Zespół zagra 6 lutego 2020 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Gościem specjalnym na imprezie będzie polski Behemoth.

Zobacz też: Dziecięcy zespół zagrał cover Slipknot "Devil in I" 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.