Toto z pierwszym albumem od 9 lat!

09.01.2015 13:17
Toto z pierwszym albumem od 9 lat! Fot. materiały prasowe

20 marca ukaże się nowy studyjny album formacji Toto. Krążek będzie zatytułowany „XIV” i znajdzie się na nim jedenaście nowych kompozycji. Co dla swoich fanów przygotowali muzycy?

Płyta będzie dostępna jako CD, w wersji CD +DVD zawierającej „making of”, 2 LP oraz Super Deluxe (CD, DVD, 2LP, ekskluzywny plakat, koszulka oraz litografia). Gitarzysta zespołu, Steve Lukather o pracy nad płytą powiedział:

Gdy spotykamy się razem każdy przynosi swoje pomysły i okazuje się że wszystko idealnie do siebie pasuje. Każdy daje z siebie maksimum. Wybieramy to, co jest najlepsze dla muzyki, naprawdę wzbijamy się na nasze wyżyny.

O wysokim poziomie płyty świadczyć może nazwa nawiązująca do "Toto IV". Krążka wydanego w 1982 roku, który otrzymał aż 6 statuetek Grammy, w końcu kto nie zna utworów "Rosanna" czy "Africa".

To nie koniec dobrych wiadomości – w czerwcu Toto przyjedzie do naszego kraju na dwa koncerty.  23 czerwca zespół zagra we wrocławskiej hali Orbita, natomiast dzień później na warszawskim Torwarze.

Pojawiła się już pierwsza zapowiedź płyty "Toto XIV"

Tracklista:

 1. Running Out Of Time
 2. Burn
 3. Holy War
 4. 21st Century Blues
 5. Orphan
 6. Unknown Soldier (For Jeffrey)
 7. The Little Things
 8. Chinatown
 9. All The Tears That Shine
 10. Fortune
 11. Great Expectations
Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.