25.02.2019 17:05

Travis Barker nagrał utwór z Yungblud i Halsey. Zobacz klip do "11 Minutes"

Perkusista Blink 182 połączył siły z młodym pokoleniem. Sprawdźcie, co z tego wyszło!

Travis Barker nagrał utwór z Yungblud i Halsey. Zobacz klip do "11 Minutes"
foto: materiały prasowe

Yungblud, czyli Dominic Harrison, to brytyjski młody muzyk, który namieszał sporo w rockowym środowisku. Multiinstrumentalista z Yorkshire sięgnął po gitarę jeszcze w wieku dwóch lat, a za swoje inspiracje podaje The Clash czy Arctic Monkeys. Yungblud wydał debiutancki album "21st Century Liability" w 2018 roku i artysta już może pochwalić się 90 mln streamów w serwisach cyfrowych oraz występami na najważniejszych festiwalach.

Yungblud, Halsey i Travis Barker we wspólnym utworze "11 Minutes"

Muzyk nie zwalnia tempa i właśnie opublikował teledysk do nowej piosenki "11 Minutes", który Yungblud nagrał ze swoją dziewczyną Halsey oraz Travisem Barkeremz Blink 182.

Yungblud: Rock’n’roll jest pod aparaturą podtrzymującą życie
Yungblud: Rock’n’roll jest pod aparaturą podtrzymującą życie
Przeczytaj także Yungblud: Rock’n’roll jest pod aparaturą podtrzymującą życie

Za reżyserię odpowiada Colin Tilley. Klip przedstawia emocjonalne etapy żalu i straty, o czym wspomniał Yungblud:

"

Nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo czegoś potrzebujemy dopóki nie zostanie nam to odebrane. Skupiamy się na innych rzeczach, zastanawiamy o tym, co będzie, w związku z czym nie dostrzegamy, co jest teraz, przed naszymi oczami. "

W teledysku wystąpił również Travis Barker:

Za produkcję „11 Minutes” odpowiadają Matt Schwartz (Cold War Kids, Kylie Minogue), Zakk Cervini (Good Charlotte, Mayday Parade) i Chris Greatti (Grimes, Black Veil Brides). Jeżeli Yungblud przypadł Wam do gustu to zapoznajcie się również z singlem "Loner".

Natomiast nagrany z Charlotte Lawrence, amerykańską piosenkarką i modelką, utwór "Falling Skies" został wykorzystany do ścieżki dźwiękowej jednego z najpopularniejszych seriali Netflixa - "Trzynaście powodów".

Yungblud na koncercie w Polsce w 2019

Muzyk zapowiedział już kolejny koncert w naszym kraju. Tym razem Yungblud zagra 5 listopada 2019 w warszawskim klubie Proxima.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Blink 182