Travis Barker z Blink-182 trafił do szpitala z nieznanych przyczyn: "Boże chroń mnie"

29.06.2022 10:25
Travis Barker z Blink-182 trafił do szpitala z nieznanych przyczyn: "Boże chroń mnie" Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Perkusista Blink-182, a od niedawna również mąż Kourtney Kardashian trafił do szpitala. Muzyk napisał jedynie niepokojące: "Boże chroń mnie" w mediach społecznościowych.

Travis Barker trafił do szpitala

Jak podaje portal TMZ, 28 czerwca  2022 roku Travis Barker został przewieziony do szpitala Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Na zdjęciach opublikowanych przez brukowiec widać, jak perkusista jest przeniesiony z karetki na noszach, a obok cały czas jest jego żona, Kourtney Kardashian.

Polecamy

Według TMZ, perkusista pojawił się w szpitalu West Hills przed całym zdarzeniem, gdzie konsultował się z lekarzem na temat swojego stanu zdrowia. Szczegóły tej wizyty nie są jednak znane. 

Aktualnie nie wiemy również, co było przyczyną nagłego wezwania karetki i przewiezienia muzyka do szpitala. Jednak przed tymi wydarzeniami Travis Barker umieścił na Twitterze nieco kryptyczny i być może niepokojący wpis, w którym użył słów: "Boże chroń mnie". Wiele osób zaznacza w komentarzach, że perkusista po prostu cytował swojego kumpla, rapera/pop-punkowca MGK-a, ale wpis równie dobrze mógł się odnosić do stanu zdrowia Barkera.

Polecamy

Magazyn Billboard zwrócił się do przedstawicieli Barkera i Kardashian w celu potwierdzenia wydarzeń i wyjaśnienia sytuacji. Póki co nie uzyskano komentarza.

Travis Barker to amerykański muzyk, kompozytor i perkusista. Największą popularność przyniosła mu działalność w grupie Blink-182. Po jej rozpadzie założył wraz z Markiem Hoppusem formację Plus 44. Komponował i nagrywał dla artystów takich jak Avril Lavigne, Black Eyed Peas, Pharrel Williams, Machine Gun Kelly, Yelawolf czy The Game.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.