23.12.2014 12:28

Tremonti z niespodziankami z okazji drugiej płyty

Grupa Marka Tremontiego skończyła prace nad drugim albumem, lecz zanim trafi on do sprzedaży, gitarzysta oferuje fanom specjalne pakiety.

Tremonti z niespodziankami z okazji drugiej płyty
foto: Ashley Maile, facebook.com/MarkTremonti

„Album II”, następca „All I Was” z 2012 roku, jest już na ukończeniu. Trafi do sklepów w pierwszych miesiącach przyszłego roku. Już dziś za to można nabyć wyjątkowe przedmioty z nim związane.

Aby Twoje imię znalazło się w książeczce płyty, zapłacić trzeba 250 dolarów. Za tą samą cenę nabyć można VIP-owski bilet na przesłuchanie płyty i przyjęcie, które odbędzie się 31 stycznia 2015 roku w Orlando na Florydzie. Ręcznie spisane teksty nowych utworów Mark Tremonti oferuje za 500 dolarów. Największą gratką jest jednak zostanie dożywotnim VIP-em. Wejście na wszystkie koncerty do końca życia muzyk oferuje za 1,5 tys. dolarów.

Więcej promocji znajdziecie w poniższej zapowiedzi krążka.

W filmiku usłyszeć też można pierwsze fragmenty nowych kompozycji.

Tremonti jest artystą płodnym. Tworzy nie tylko muzykę na swoje solowe płyty, lecz także na potrzeby zespołów Creed i Alter Bridge. Przy okazji „Albumu II” jeden z dziennikarzy spytała go, skąd wie, do jakiego projektu najlepiej będzie pasować dana piosenka.

"

Mam taki filtr, intuicję, która mówi mi, co gdzie sprawdzi się najlepiej. Mój solowy materiał, sekcja rytmiczna bardzo różni się od innych zespołów, uważam, że jest czymś samodzielnym. Jest bardziej agresywny niż obie kapele. "

Zgodzicie się z tym po przesłuchanie zaprezentowanych powyżej próbek? Już wkrótce gitarzyście może być łatwiej. Zespół Creed co prawda nie zawiesił jeszcze oficjalnie działalności, ale problemy wokalisty Scotta Stappa mogą w dłuższej perspektywie uniemożliwić powrót grupy na scenę. Zresztą Mark Tremonti nawet by tego nie chciał. Pozostaje mu Alter Bridge i dokonania solowe.

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Mark Tremonti