Trent Reznor chce pozwać osobę, od której wynajmuje lokal

10.06.2019 15:38
Trent Reznor chce pozwać osobę, od której wynajmuje lokal Fot. : shutterstock.com

Trenta Reznora czeka rozprawa. Muzyk podał do sądu osobę, od której wynajmuje lokum. Co było powodem takiej decyzji?

Trent Reznor jest najemcą mieszkania? Jak podaje portal TMZ, wokalista Nine Inch Nails chce pozwać osobę, od której wynajmuje lokal. Oczywiście Trent wynajmuje całkiem spore lokum. Znajduje się w nim pięć sypialni i osiem łazienek. Według Reznora wszystko zostało wykonane z tanich materiałów, które były przyczyną nieodpowiednich warunków do życia. Co jeszcze było powodem przejścia na drogę sądową?

Trent Reznor pozywa właściciela lokalu, w którym mieszkał

Koszmar zaczął się w styczniu, kiedy w mieszkaniu wybuchł pożar. Według muzyka wszystko było spowodowane pleśnią, która znajdowała się wewnątrz ścian. Artysta musiał natychmiast opuścić mieszkanie i przenieść się z rodziną do hotelu. Reznor wrócił, kiedy tylko wynajmujący mieszkanie doprowadził lokal do porządku, ale to podobno było przyczyną jeszcze większych problemów. Powszechne były bowiem wycieki ścieków i powodzie.

Przeczytaj także

Trent Reznor chce ubiegać się o zwrot środków, które musiał przeznaczyć za mieszkanie w hotelach, a także zwrot depozytu mieszkalnego. Osoba, która wynajmowała mieszkanie muzykowi powiedziała, że to jest kompletne nieporozumienie. Powiedział również, że muzyk Nine Inch Nails dostanie to, na co zasłużył.

Zobacz także: Nine Inch Nails udostępnił koncertowy klip do „Ahead Of Ourselves

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.