Trent Reznor kazał "spierd***ć" senatorowi, bo ten chciał wejść za darmo na koncert Nine Inch Nails

Joanna Chojnacka
29.11.2018 14:04
Trent Reznor kazał "spierd***ć" senatorowi, bo ten chciał wejść za darmo na koncert Nine Inch Nails Fot. Tom Donoghue/Polaris/East News

Senator Ted Cruz poprosił Trenta Reznora, aby ten wpisał go na listę gości na koncert Nine Inch Nails. Lider grupy nie owijał w bawełnę i kazał mu "spierd***ć".

Lista gości zespołu to magiczne miejsce, do którego chciałby trafić każdy fan. Szczęśliwcy to zwykle bliscy znajomi i rodzina grupy, którzy nie tylko nie muszą płacić za koncert, ale zwykle mają też okazję imprezować z muzykami na backstage'u. Na huczną zabawę podczas występu Nine Inch Nails liczył senator Ted Cruz, jednak nie był tam mile widziany. 

Trent Reznor kazał "spierd***ć" senatorowi

27 listopada 2018 roku grupa Nine Inch Nails grała w Irving, w Teksasie. Wokalista Trent Reznor przerwał na chwilę występ i poprosił publiczność o uwagę. Zapytał czy są na sali osoby, które oddały swój głos na senatora Teda Cruza, po czym podzielił się z fanami anegdotką. 

Ted Cruz mógł tu dzisiaj być. Próbował dostać się na listę gości, ale kazałem mu spierd***ć. Wpuściliśmy go kilka lat temu, wypił całe piwo i był wrzodem na dupie, kiedy się koło nas kręcił. Nie popełniłem drugi raz tego błędu.

Fakt, że Reznor po raz kolejny zabrał głoś w sprawie polityki nie powinien dziwić jego fanów. Muzyk coraz częściej bierze udział w publicznej dyskusji na temat działań podejmowanych w USA.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.