Trent Reznor z Nine Inch Nails walczy ze złośliwym sąsiadem

Maciej Koprowicz
17.01.2018 12:40
Trent Reznor z Nine Inch Nails walczy ze złośliwym sąsiadem Fot. ADMEDIA/SIPA/EAST NEWS, Pixabay, Paint

Jak się okazuje, wredne „somsiady” mieszkają nie tylko w Polsce. Jeden z nich wyjątkowo dał się we znaki liderowi Nine Inch Nails.

Na pewno znacie serię popularnych memów o małpach nosaczach, które w internecie są symbolem „typowego Polaka”. Małpy cechują się między innymi złośliwością i małostkowością, szczególnie często przejawianą wobec sąsiadów. Według krążących w internecie żartów, najgorsze co może spotkać „małpę Polaka” to zakup passata przez sąsiada, a na hasło w krzyżówce „inaczej złodziej” na 7 liter odpowiada: „somsiad”. Jak wiadomo, tylko my harujemy w pocie czoła, a wszyscy nasi sąsiedzi dorabiają się, kradnąc.

Niestety, ludzie wykpiwani przez memy z nosaczami istnieją naprawdę. Wyjątkowo wredny sąsiad mieszka obok Trenta Reznora w Los Angeles. Portal TMZ poinformował, że lider Nine Inch Nails wystąpił o sądowy zakaz zbliżania się do niego dla niejakiego Nadera Afshara.

Reznor i jego rodzina mieli doświadczyć ze strony Afshara licznych pogróżek w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Według TMZ, w wigilię muzyk bawił się z dziećmi na podwórku, kiedy zobaczył sąsiada w rozchełstanej koszuli, szortach i czapce Mikołaja, chodzącego po chodniku i wrzeszczącego: „Bogaci mogą robić co chcą, ale Bóg dopadnie ich na końcu”. Sąsiad miał również rozpowiadać znajomym, że losem Reznora rządzi szatan.

Szef Nine Inch Nails nie mógł już znieść zachowania Afshara i poskarżył się policji. Teraz walczy o sądowy zakaz zbliżania się sąsiada na mniej niż 10 jardów do muzyka, jego rodziny i współpracowników. Postępowanie sądowe ma ruszyć w lutym 2018.

A Wy macie jakiegoś wyjątkowo złośliwego sąsiada?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.