02.01.2020 14:36

Wokalista Trivium nagrał własną wersję hitu z Wiedźmina "Toss A Coin To Your Witcher"

Wokalista grupy Trivium, Matt Heafy nagrał własną wersję hitu z serialu "Wiedźmin" Netfliksa. Sprawdź, jak brzmi "Toss A Coin To Your Witcher" w jego wykonaniu.

Trivium
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Refren utworu "Toss A Coin To Your Witcher" nuci każdy, kto obejrzał pierwszy sezon "Wiedźmina". Piosenka serialowego Jaskiera niezależnie od wersji językowej wwierca się w mózg z łatwością hitów disco polo z tą różnicą, że za jej podśpiewywanie nie zostaniemy usunięci z Facebooka przez znajomych. Okazuje się, że wśród fanów popisów barda znalazł się także wokalista Trivium.

Trivium z coverem utworu "Toss A Coin To Your Witcher"

Matt Heafy poza działalnością w grupie Trivium, z której jest dobrze znany, prowadzi także swój kanał na YouTubie. Muzyk publikuje tam ciekawe covery i interpretacje znanych i mniej znanych kompozycji. Na fali popularności serialu "Wiedźmin" i netfliksowej premiery pierwszego sezonu serialu, muzyk sięgnął po kompozycję, która podbiła serca fanów opowieści na całym świecie.

Foto: materiały prasowe Netflix/ Katalin Vermes
Foto: materiały prasowe Netflix/ Katalin Vermes
Przeczytaj także Jaskier na Open'er 2020. Fanowskie wydarzenie podbija polski internet

Wokalista Trivium przyznał, że pomysł nagrania podrzucili mu fani. Wyraził duży szacunek dla kompozytorów i porównał serialowy hit do dokonań lidera Iron Maiden.

"

Dostałem od was około tysiąca wiadomości, żeby scoverować “Toss a Coin to Your Witcher" z Wiedźmina, więc to zrobiłem. Utwór jest niesamowity. Myślę, że mogłaby trafić na album "Chemical Wedding" Bruce'a Dickinsona, gdyby tylko wyszedł w epoce baroku. "

Zobacz też: „Grosza daj Wiedźminowi” w Beat Saber. Przebój podbił najpopularniejszą grę VR [WIDEO] 

Tagi: Rock News Trivium