Try Not To Laugh Challenge. A czy Ty się nie zaśmiejesz oglądając te rockowe nagrania?

Aleksandra Degórska
09.02.2018 12:33
Try Not To Laugh Challenge. A czy Ty się nie zaśmiejesz oglądając te rockowe nagrania? Fot. Reporter / East News

Zadanie jest naprawdę trudne, bo w jednym nagraniu połączono śmieszne filmiki z rockowo-metalowego świata.

Co dzisiaj głupiego obejrzeć w internecie? Kotki się znudziły, śmieszne pieski też, to może muzyczne wpadki? Tego można znaleźć zawsze pod dostatkiem - najgorszy cover Pink Floyd, najdziwniejsza wersja Linkin Park i mnóstwo innych rzeczy.

Kto z nas nie wkurzył się kiedyś, gdy mylił się grając na gitarze, rzucał pałeczkami podczas gry na bębnach, denerwował się na gitarzystę, który skradł dziewczynę. Co dopiero, gdy ktoś bierze jakiś dobry towar i tworzy psychodeliczne covery. Albo gdy młody muzyk, który nie umie śpiewać myśli, że jest nowym Axlem Rosem.

Wszystkie tego typu nagrania zostały połączone w jedno. Try Not To Laugh Challenge polega na tym, że nie możesz się zaśmiać patrząc na naprawdę zabawne wideo. Headbanging w miejscu publicznym, bollywood metal, „Raining Blood” ze śmiechem Toma Arayi - a w którym momencie nie wytrzymacie i wybuchniecie śmiechem?

Kto dał radę obejrzeć całe to wideo? Śmiech to zdrowie, zatem nikomu nie zaszkodzi trochę heheszków. Ciekawe ile czasu zajęło zmontowanie takiego nagrania, zapewne YouTuber sam nieźle się uśmiał tworząc to wideo.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.