Twitter strollował fanów R.E.M. Myśleli, że zespół się reaktywuje

Maciej Koprowicz
20.08.2018 12:38
Twitter strollował fanów R.E.M. Myśleli, że zespół się reaktywuje Fot. FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Wielu fanom grupy z Athens w ten weekend serca zabiły mocniej. Niestety, rzeczywistość zweryfikowała ich nadzieje.

R.E.M., jeden z najpopularniejszych zespołów w historii rocka, zakończył działalność w 2011. Od tego czasu niewiele się mówiło o jego powrocie – do czasu.

Nieoczekiwanie, w miniony weekend nazwa zespołu zaczęła być wymieniana wśród aktualnych trendów na Twitterze. W erze mediów społecznościowych najbardziej gorące newsy jako pierwsze wypływają właśnie tam, więc wielbiciele grupy Michaela Stipe’a, Petera Bucka i Mike’a Millsa doszli do wniosku, że coś wisi w powietrzu.

Niestety, ich nadzieje rozwiały się bardzo szybko. Okazało się, że rzeczywiście „R.E.M.” jest wśród fraz „trendujących” w mediach społecznościowych, ale nie ma to nic wspólnego z zespołem z Athens w stanie Georgia.

R.E.M. - reaktywacja? Nie, to tylko piosenka Ariany Grande

„R.E.M.” to tytuł nowej piosenki wokalistki pop Ariany Grande. Ukazał się na albumie „Sweetener”, który trafił na rynek 17 sierpnia 2018.

Fani twórców „Losing My Religion” nie kryli rozczarowania. Na Twitterze można znaleźć między innymi takie opinie:

Zobaczyłem, że R.E.M. trendował i byłem pewien, że to coś związanego z reaktywacją. Ale potem odkryłem, że to przez nową piosenkę Ariany Grande pod tytułem „R.E.M.”. Nie ukrywam, że jestem trochę wkurzony.

Zobaczyłem, że R.E.M. trendował. Bardzo się podekscytowałem, że to może być reaktywacja R.E.M. bądź coś w tym rodzaju. Zamiast tego jest gó*niana piosenka Ariany Grande…

Google ogłosił premierę nowej płyty Toola

To nie pierwszy raz, gdy internet zrobił fanów rocka w balona. Kilka tygodni temu Google Alert ogłosił, że wyszedł nowy album Toola. Okazało się, że to w rzeczywistości płyta… rapera o pseudonimie Tool$.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.