25.03.2019 11:21

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Katarzyna Dąbrowska wcieliła się w wokalistę Radiohead

Kobieta w roli frontmana Radiohead? Aktorka zachwyciła swoim występem jurorów programu. Czy i Wam spodoba się taki cover Radiohead?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
foto: kadr z wideo

Niejeden z nas na pewno kiedyś przebrał się za swojego idola i udawał jego styl bycia oraz śpiew. Zadanie nie jest łatwe, ale przynosi wiele radości. Podobnie jest w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie uczestnicy muszą się upodobnić do znanych gwiazd i na pewno czują sporą presję, bo ich występy są oceniane przez jurorów oraz publiczność. Szczególnie trudno mają kobiety, które muszą udawać mężczyzn - podrobienie męskiego głosu przez panie jest niezwykle ciężkie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Katarzyna Dąbrowska wcieliła się w wokalistę Radiohead

Katarzyna Dąbrowska, aktorka, znana głównie z "Na dobre i na złe" oraz "Belfra" wcieliła się dotychczas m.in. w Janis Joplin. W 5. odcinku zagrała wokalistę Radiohead i wykonała największy hit zespołu, czyli "Creep". Kobieta musiała oddać nonszalancki styl bycia Thoma Yorke'a, jak również wokalnie podrobić jego barwę głosu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Przeczytaj także "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Uczestniczka w roli Chestera Benningtona. Jak wypadł utwór "Numb"?

Jurorzy zwrócili uwagę, że Dąbrowska idealnie wczuła się w swoją rolę i otrzymała brawa na stojąco. Posłuchajcie, jak aktorka poradziła sobie z przebojem Radiohead:

Twoja twarz brzmi znajomo David Draiman
Twoja twarz brzmi znajomo David Draiman
Przeczytaj także "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Uczestnik udawał Davida Draimana i zaśpiewał "The Sound of Silence"

Rockowe covery w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11

Fani rockowych brzmień nie będą zawiedzeni oglądając talent show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Iga Kreft wcieliła się w Axla Rose'a, natomiast Ela Romanowska zaśpiewała przebój Budki Suflera. Nie zabrakło też sobowtórów Kazika czy Stinga.

Jak oceniasz cover Radiohead w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Radiohead Twoja Twarz Brzmi Znajomo