09.09.2019 10:52

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Aktorka wcieliła się w Grzegorza Skawińskiego. Jak jej poszło?

Jak Ewelina Ruckgaber wypadła w piosence Kombi "Słodkiego, miłego życia" udając Grzegorza Skawińskiego?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
foto: kadr z wideo

W maju 2019 zakończył się 11. sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym wygrał aktor Kazimierz Mazur. Telewizyjne show cieszy się sporym zainteresowaniem widzów, którzy są ciekawi, jak polscy artyści poradzą sobie z repertuarem znanych gwiazd muzyki. Co więcej muszą nie tylko zaśpiewać podobnie, jak dany artysta, ale również udawać jego ruchy na scenie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Ewelina Ruckgaber jako Grzegorz Skawiński [WIDEO]

We wrześniu 2019 wystartował 12. sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jedna z uczestniczek, aktorka Ewelina Ruckgaber, wcieliła się w Grzegorza Skawińskiego i wykonała hit Kombi "Słodkiego, miłego życia". Kobieta zagrała dotychczas w takich serialach, jak m.in. "Na Wspólnej", "Pierwsza miłość" czy "Gliniarze".

Ewelina została dobrze ucharakteryzowana na Skawińskiego, ale oczywiście nie była w stanie podrobić jego wokalu. Jak jej występ został przyjęty przez jurorów?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Marilyna Manson
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Marilyna Manson
Przeczytaj także Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Czy uczestnik dobrze udawał Marilyna Mansona?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Rockowe występy

W telewizyjnym programie niejednokrotnie mogliśmy obejrzeć, jak polscy artyści udają gwiazdy rocka i metalu. W dotychczasowych edycjach programu usłyszeliśmy covery Agnieszki Chylińskiej, U2, Kazika czy Guns N' Roses. Czas pokaże, jakie rockowe piosenki usłyszymy w kolejnych odcinkach show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo": Katarzyna Dąbrowska jako Janis Joplin. Jak sobie poradziła?

Tagi: Duperele Twoja Twarz Brzmi Znajomo