01.04.2019 12:21

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Czy uczestnik dobrze udawał Marilyna Mansona?

Posłuchajcie, jak wokalista poradził sobie z utworem "Tainted Love" w talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11".

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Marilyna Manson
foto: kadr z wideo

Kopia nigdy nie dorówna oryginałowi, ale przynajmniej można spróbować i dobrze się przy tym pobawić. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" co rusz obserwujemy metamorfozy polskich gwiazd, które udają znanych muzyków. Łatwo się domyślić, że naśladowanie słynnych postaci nie jest wcale takie proste, choć na pewno przynosi sporo frajdy.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Uczestnik udawał Marilyna Mansona

Czy trudno podrobić Marilyna Mansona? Muzyk jest bardzo charakterystyczną postacią i w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" postarano się idealnie odwzorować jego wygląd. W artystę wcielił się Staszek Karpiel-Bułecka, wokalista grupy Future Folk, który wystąpił dotychczas w takich programach, jak m.in. "Taniec z gwiazdami" czy został sędzią w "Śpiewajmy Razem. All Together Now". W 11. sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" udawał dotychczas m.in. Kazika Staszewskiego.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Przeczytaj także "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Uczestniczka w roli Chestera Benningtona. Jak wypadł utwór "Numb"?

Jak wokalista poradził sobie z rolą Marilyna Mansona? Na warsztat wziął utwór "Tainted Love" - utwór został oryginalnie skomponowany przez Ediego Cobbiego w 1964 roku i wykonany przez Glorię Jones. Natomiast w 1981 roku za numer wziął się synthpopwy zespół Soft Cell. Manson przerobił piosenkę "Tainted Love" na wolny, industrialny numer, który szybko wpada w ucho. Posłuchajcie, czy uczestnik talent show poradził sobie z tym kawałkiem:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Rockowe covery

W najnowszym sezonie talent show nie zabrakło również rockowych piosenek, które rozgrzały atmosferę w studiu. Dotychczas uczestnicy wcielili się m.in. w Davida Draimana z Disturbed, Axla Rose'a czy Chada Kroegera, jak również Kasię Nosowską.

Jak oceniasz cover Marilyna Mansona?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Marilyn Manson Twoja Twarz Brzmi Znajomo