13.05.2019 14:32

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Uczestnicy udawali wokalistów Pearl Jam i Kings of Leon

Posłuchajcie, jak gwiazdy poradziły sobie ze słynnymi przebojami Pearl Jam oraz Kings of Leon.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
foto: kadr z wideo

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo gwiazdy udają znanych muzyków i jest to piekielnie trudne zadanie. Uczestnik talent show musi ruszać się jak wokalista, jak również podrobić jego wokal. Również osoby odpowiedzialne za charakteryzację dwoją się i troją, żeby uczestnicy przypominali z wyglądu gwiazdy, których piosenki wykonują. Każdy występ to w sumie niespodzianka - nie wiadomo, jak gwiazda poradzi sobie z piosenką i czy jej zmieniony wygląd nie będzie straszyć widzów.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Uczestnicy udawali wokalistów Pearl Jam i Kings of Leon

W 11. odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo aktorka Iga Kreft wcieliła się w Eddiego Veddera. Kobieta ma już za sobą męskie role, bowiem zagrała m.in. Axla Rose'a. Jak natomiast wypadła jako wokalista Pearl Jam? Czy jej wykonanie "Jeremy" przekonało jurorów?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Marilyna Manson
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Marilyna Manson
Przeczytaj także Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Czy uczestnik dobrze udawał Marilyna Mansona?

Nie był to jedyny rockowy akcent w tym odcinku. Kamil Pawelski, bloger znany jako Ekskluzywny Menel, wcielił się w Caleba Followilla i wykonał słynny utwór Kings of Leon "Sex on Fire". Posłuchajcie, jak radiowy hit wybrzmiał w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Rockowe występy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Fani mocnych brzmień mogą zobaczyć sporo rockowych postaci w talent show. Dotychczas widzieliśmy sobowtórów m.in. m.in. Chestera Benningtona, Chada Kroegera, Kazika czy Micka Jaggera.

Który występ w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo był lepszy?

Tagi: Duperele Kings of Leon Eddie Vedder Twoja Twarz Brzmi Znajomo