Robert Janowski zwycięzcą programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Udawał Erica Claptona [WIDEO]

15.11.2021 14:46
Robert Janowski Fot. VIPHOTO/East News

Zobaczcie, jak Robert Janowski wykonał utwór "Layla" udając Erica Claptona. Ten występ zapewnił mu zwycięstwo.

Za nami 15. edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Polskie gwiazdy musiały wcielać się w znanych muzyków z różnych stron świata i wykonujących różne gatunki muzyczne. Zwycięzcą został Robert Janowski, który w finałowym odcinku wcielił się w Erica Claptona.

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15: Zwyciężył Robert Janowski, który udawał Erica Claptona [WIDEO]

Robert Janowski od początku programu był jednym z najlepiej ocenianych uczestników talent show zarówno przez jurorów, jak i widzów. Często wcielał się w rockowe legendy, jak chociażby Bono czy Grzegorza Markowskiego i zbierał sporo pochwał. W ostatnich odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" udawał Erica Claptona i wykonał utwór "Layla". Ten występ zapewnił mu zwycięstwo.

Jeden z jurorów, Gromee, tak skomentował występ Janowskiego:

W zasadzie zmierzyłeś się tu z samymi legendami, i na pewno nie będzie przesadzone to, co teraz powiem, że jesteś legendą tego programu!

Robert Janowski wygrał czek na 100 tys. złotych, który trafi do Jakuba Potkańskiego z Fundacji Polsat. Na 2. miejscu uplasowała się Basia Kurdej-Szatan, zaś 3. miejsce zajął Adam Zdrójkowski. Janowski w ostatnim odcinku zaśpiewał z innymi uczestnikami również przebój ABBY "Voulez vous".

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.