Twórcy "Bohemian Rhapsody" idealnie odtworzyli występ Queen na Live Aid [PORÓWNANIE WIDEO]

Aleksandra Degórska
16.11.2018 17:46
Twórcy "Bohemian Rhapsody" idealnie odtworzyli występ Queen na Live Aid [PORÓWNANIE WIDEO] Fot. materiały prasowe

Pewien fan porównał występ Queen na Live Aid z kadrami z filmu "Bohemian Rhapsody". Podobieństwo jest porażające!

O filmie "Bohemian Rhapsody" jest naprawdę głośno i obraz cieszy się dużym zainteresowaniem. Nic zatem dziwnego, że film wyprzedził "Kler" Smarzowskiego w polskim box office, zaś utwór "Bohemian Rhapsody" po raz trzeci w historii wrócił na listę Billboardu.

Występ Queen na Live Aid w "Bohemian Rhapsody" 

Fanów Queen jest sporo i wielu z nich wybierając się na film chciało przekonać się, jak twórcy pokażą historię zespołu i czy zrobią to rzetelnie. Pewien wielbiciel grupy postanowił nawet zestawić ze sobą występ Queen na Live Aid w 1985 roku z kadrami z filmu, które pokazują ten koncert. Był to jeden z ważniejszych momentów w karierze zespołu, bo brytyjska grupa ukradła wszystkim show i w czasie krótkiego występu porwała tłum.

Twórcy "Bohemian Rhapsody" dobrze odwzorowali ten istotny moment w karierze Queen. Przekonajcie się sami z jaką precyzją Rami Malek grał Freddiego Mercury'ego!

Kontrowersje wokół "Bohemian Rhapsody"

Film "Bohemian Rhapsody" wywołał sporo kontrowersji. Widzowie w Malezji obejrzeli znacznie okrojony materiał pozbawiony homoseksualnych scen. W sumie z filmu "Bohemian Rhapsody" wycięto 20 minut materiału. Co ciekawe, po pojawieniu się pierwszego zwiastuna produkcji, fani narzekali, że homoseksualny wątek został w ogóle pominięty.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.