06.09.2017 16:02

U2 podzielił się oficjalnym singlem „You're the Best Thing About Me”

Zespół udostępnił pierwszy oficjalny singiel zapowiadający nowy longplay. Posłuchajcie, czy taki kawałek przypadnie Wam do gustu.

U2 podzielił się oficjalnym singlem „You're the Best Thing About Me”
foto: 0000554 / Reporter / East News

Fani w końcu mogą zacierać ręce, bo oczekiwanie na 14. studyjny krążek powoli dobiega końca. Dotychczas z płyty „Songs of Experience” poznaliśmy kompozycje „The Little Things That Give You Away”, który został zagrany na koncercie w ramach trasy koncertowej z okazji 30-lecia płyty „The Joshua Tree”, jak również „The Blackout”. Do utworu powstał koncertowy klip nagrany w Amsterdamie w lipcu 2017.

Jednak oficjalny singiel z nowej płyty ukazał się dopiero teraz. Posłuchajcie zatem, jak prezentuje się numer pod tytułem „You're the Best Thing About Me”, do którego stworzono lyric video:

Na więcej szczegółów dotyczących „Songs of Experience” będziemy musieli zapewne jeszcze trochę poczekać. Tak samo jak na koncert U2 w Polsce. Tuż przed występem kapeli w Berlinie fani zapytali Bono, czy zespół zagra w Polsce. Wokalista wygadał się, że formacja nad tym pracuje. Oczywiście wszyscy mają nadzieję, że w końcu do tego dojdzie, co więcej polscy fani utworzyli specjalne wydarzenie na Facebooku, żeby pokazać, jak wiele osób w naszym kraju pragnie tego koncertu.

Aleksandra Degórska
Tagi: U2 Rock News