03.07.2015 16:10

U2 z koncertem na stacji metra

Gwiazdy rocka, jako uliczni grajkowie? Tak, i to na oficjalnych nagraniach! Zobacz wyjątkowy koncert Bono i zespołu oraz poznaj jego kulisy.

U2 z koncertem na stacji metra
foto: kadr z wideo

Informowaliśmy już o tym, że zespół U2 zagrał na stacji nowojorskiego metra. Wówczas dysponowaliśmy tylko amatorskimi nagraniami osób, które miały to niesamowite szczęście uczestniczyć w wydarzeniu. Teraz już możemy pokazać więcej. Prezentujemy nagrania ukazujące występ U2 od zaplecza:

Przypomnijmy kontekst tego niecodziennego koncertu wśród przechadzających się mieszkańców Nowego Jorku. Bono jeszcze w 2014 roku miał wystąpić w programie Jimmy'ego Fallona, „The Tonight Show”. Niestety nie doszło do tego, ze względu na wypadek rowerowy wokalisty U2. Muzyk jadąc na rowerze zderzył się z innym pędzącym na jednośladzie użytkownikiem alejki w Central Parku. Tym samym wokalista złamał rękę.

Ten incydent Fallon obśmiał w swoim telewizyjnym skeczu razem z samymi członkami U2. Zresztą, zobaczcie sami:

Była to jednocześnie zapowiedź wizyty zespołu w programie amerykańskiego prezentera, do której w końcu udało się z sukcesem doprowadzić. Panowie ponownie podeszli z uśmiechem do rowerowego wypadku, którym sam Bono jest lekko zażenowany:

"

Nie ma nic fajnego w upadku z roweru. To nie jest Harley-Davidson ani nic podobnego. Nie ma w tym niczego interesującego. "

Co jeszcze powiedział Bono ze spuszczoną głową i autoironicznym uśmiechem na twarzy?

Jak Wam się podobał występ U2 na stacji metra?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele U2