Gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" udawały Freddiego Mercury'ego i Kazika. Jak wypadły? [WIDEO]

14.10.2019 12:03
Gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" udawały Freddiego Mercury'ego i Kazika. Jak wypadły? [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Jak Adam Strycharczuk i Emilia Komarnicka-Klynstra poradzili sobie z repertuarem Queen i Kultu?

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, chociaż czasami patrząc na charakteryzację niektórych uczestników można dostać zawału. Polscy artyści wcielają się w role słynnych polskich i zagranicznych muzyków, co jest dosyć trudne. Program pokazuje, kto tak naprawdę jest najlepszym aktorem oraz wokalistą, który potrafi podrobić głos słynnych artystów.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: Adam Strycharczuk jako Freddie Mercury [WIDEO]

Adam Strycharczuk jest YouTuberem z kanału Na Pełnej, jak również współtworzy projekt Galaxi. Już raz wcielił się w postać Freddiego Mercury'ego na potrzeby parodii na swoim kanale. W talent show jednak poprzeczka została wysoko podniesiona - YouTuber musiał zaśpiewać przebój Queen i ruszać się tak jak Freddie. Strycharczuk wraz z innymi muzykami udającymi kapelę, postarali się odtworzyć klip do piosenki "Radio Gaga". Czy fanom Queen przypadnie do gustu taki cover?

Przeczytaj także

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: Emilia Komarnicka-Klynstra jako Kazik Staszewski [WIDEO]

Emilia Komarnicka-Klynstra to aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z seriali "Na dobre i złe" oraz "Ranczo". Występowała ona również w musicalach i umiejętności wokalne na pewno pomagają jej w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W ostatnim odcinku aktorka wcieliła się w Kazika Staszewskiego i zaśpiewała utwór "Celina". Niestety nie udźwignęła wokalnie tego utworu. Zobaczcie, czy udało się jej podrobić charakterystyczne ruchy Kazika.

W talent show coraz częściej artyści wcielają się w gwiazdy rocka. Dotychczas zobaczyliśmy sobowtórów Kory, Pearl Jam, Agnieszki Chylińskiej czy Stinga. Miejmy nadzieję, że w kolejnych odcinkach programu również pojawią się rockowe akcenty.

Zobacz także: Uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" udawali wokalistów Dżemu i System of a Down

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.