01.08.2017 13:01

Uczestniczka talent show zachwyciła jury wykonaniem utworu Bring Me The Horizon

Wokalistka zinterpretowała „Can You Feel My Heart” w tak ciekawy sposób, że jury nie miało żadnych złudzeń - ta uczestniczka zasługuje na to, by przejść do dalszego etapu.

Uczestniczka talent show zachwyciła jury wykonaniem utworu Bring Me The Horizon
foto: kadr z wideo

W talent show oczywiście chodzi głównie o to, żeby przyciągnąć widza do telewizora i przy okazji odkryć talenty. Na castingi do programów przychodzą dzikie tłumów muzyków, którzy chcą pokazać swoje muzyczne możliwości i najlepiej podpisać również kontrakt z wytwórnią.

W bułgarskiej wersji „The Voice” jedna z uczestniczek wzięła na warsztat kawałek Bring Me The Horizon zatytułowany „Can You Feel My Heart”. W tego typu programach rzadko się zdarza, aby uczestnikwykonywał metalowy repertuar, jednak ta dziewczyna podjęła ryzyko i przerobiła kawałek tworząc zupełnie inną kompozycję.

W konsekwencji oczarowała jury, jednemu z jurorów dosłownie opadła szczęka. Sprawdźcie, czy i Wam podoba się taka interpretacja utworu Bring Me The Horizon:

Milena Canowa była mile zaskoczona, gdy zobaczyła reakcję jury, które doceniło jej wokalne możliwości, bowiem uczestniczka potrafi nie tylko wyciągnąć wysokie nuty, jak również i zaśpiewać naprawdę nisko.

W kontekście uczestników talent show warto wspomnieć o wokaliście w ukraińskim programie, który zachwycił wykonaniem utworu Led Zeppelin, jak również o operowej śpiewaczce, która w talent show zaśpiewała cover AC/DC.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Bring Me The Horizon