Uczestnik "Milionerów" poległ na pytaniu o Led Zeppelin. A Ty wygrałbyś 75 tys. złotych?

14.04.2022 12:21
Milionerzy Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

W "Milionerach" pojawiło się muzyczne pytanie dotyczące okładki płyty Led Zeppelin warte 75 tys. złotych. Uczestnik podał złą odpowiedź.

W popularnym programie "Milionerzy" co rusz pojawiają się tematy związane ze światem muzyki i filmu. Dla fanów oczywiście takie pytania wydają się być łatwe, ale często uczestnicy mają problem z prawidłową odpowiedzią i muszą się ratować wybierając koło ratunkowe. W ostatnim odcinku pojawiło się pytanie dotyczące Led Zeppelin. Dalibyście radę prawidłowo odpowiedzieć?

Polecamy

"Milionerzy": Pytanie o Led Zeppelin za 75 tysięcy złotych

Marek Kuprowski z Warszawy usłyszał muzyczne pytanie związane z okładką płyty Led Zeppelin warte 75 tysięcy. Oczywiście dla melomanów takie pytanie jest banalne proste, ale uczestnik miał spory kłopot z tym zagadnieniem. Wyznał, że nie jest to jego zespół i ostatecznie wybrał nieprawidłową odpowiedź. Pytanie za 75 tys. brzmiało:

Oczywiście prawidłowa odpowiedź to starzec niosący chrust. Uczestnik zaś wybrał opcję D i musiał zakończyć grę z nagrodą 40 tys. złotych.

Polecamy

W popularnym teleturnieju "Milionerzy" spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba.  Uczestnik może zdobyć milion złotych, jeśli dobrze odpowie na 12 pytań.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.