Uczestnik festiwalu biegał nago i niszczył sprzęt didżejski. Został aresztowany

25.06.2019 14:25
Uczestnik festiwalu biegał nago i niszczył sprzęt didżejski. Został aresztowany Fot. Shutterstock

21-letni uczestnik Firefly Music Festival został aresztowany w związku z popełnieniem wykroczenia. Mężczyzna biegał nago i niszczył sprzęt muzyczny.

Do zdarzenia doszło w sobotę, podczas Firefly Music Festival w Dover (USA). Jeden z uczestników zakłócał przebieg wydarzenia biegając nago i niszcząc sprzęt muzyczny, w tym stanowisko DJ-a. Do akcji wkroczyła policja.

Uczestnik festiwalu aresztowany za bieganie nago i niszczenie sprzętu

Jak donosi Associated Press, niezidentyfikowany 21-letni uczestnik biegał po terenie festiwalu rozebrany do naga. Następnie zaczął przewracać i niszczyć sprzęt muzyczny oraz didżejski. Zgodnie z udzielonymi informacjami, mężczyzna był pod wpływem środków odurzających, a służby ratunkowe zmuszone były zabrać go do namiotu medycznego. Gdy do akcji wkroczyła policja, 21-latek został aresztowany w związku z popełnieniem wykroczenia.

Przeczytaj także

Nie wiadomo dokładnie czyj sprzęt ucierpiał podczas tego incydentu, ale w line-upie imprezy znajdowali się między innymi Travis Scott, Kygo, Passion Pit, Death Cab for Cutie, Snail Mail i BROCKHAMPTON.

Zobacz też: 19-latek zmarł po festiwalu muzycznym. Przyczyna śmierci nie została ujawniona

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.