04.05.2017 16:43

Uczestnik talent show wygrowlował „Hurt” Nine Inch Nails

To nie jest wcale żart. Metalowiec zadziwił publiczność swoim wykonaniem udowadniając, że zdzieranie gardła pasuje również do dźwięków muzyki Trenta Reznora.

Uczestnik talent show wygrowlował „Hurt” Nine Inch Nails
foto: kadr z wideo

Na koncertach Nine Inch Nails fani zawsze czekają właśnie na ten kawałek. Utwór Trenta Reznora ukazał się na krążku „The Downward Spiral” i opowiada o bólu, który człowiek sam sobie zadaje. Jednym z najciekawszych coverów tej kompozycji jest wersja Johnny’ego Casha z 2002 roku z albumu „American IV: The Man Comes Around”.

Teraz mamy do czynienia z kolejną nietuzinkową interpretacją. Pamiętacie uczestnika kanadyjskiego talent show, który wykonał utwór Necrophagist zatytułowany „Stabwound” i przeszedł do kolejnego etapu? Okazało się, że w takich programach jest też miejsce dla metalowców i w kolejnym odcinku show wokalista wykonał utwór Nine Inch Nails.

Oczywiście nie obyło się bez growlowania i kawałek „Hurt” zabrzmiał z nową siłą:

Mało Wam dziwnych coverów? Posłuchajcie „Hurt” w wesołej wersji!

Jeżeli natomiast chodzi o Trenta Reznora to muzyka będziemy mogli podziwiać w filmie Score: A Film Music Documentary”, w którym kompozytorzy muzyki filmowej wypowiedzą się na temat swojej pracy. W obrazie wyreżyserowanym przez Matta Schradera pojawią się oprócz lidera Nine Inch Nails również takie osobistości, jak Hans Zimmer, Danny Elfman czy James Cameron.

Film pojawi się już niebawem, bowiem premierę wyznaczono na 16 czerwca 2017 roku. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Nine Inch Nails