12.06.2019 14:03

Uczestnik wykonał utwór Prince'a w "Mam Talent" i dostał długie owacje na stojąco

W jednym z odcinków amerykańskiego "Mam Tanelnt" pojawił się wokalista, który zachwycił swoim wykonaniem utowru "Nothing Compares 2 U".

Mam Talent
foto: kadr z wideo

Utwór "Nothing Compares 2 U" to piosenka napisana przez Prince'a jeszcze w latach 80. Najpopularniejszą wersję kompozycji nagrała Sinead O'Connor, którą często błędnie bierze się za autorkę utworu. Przebój został sklasyfikowany na 162. miejscu listy 500 utworów wszech czasów magazynu Rolling Stone oraz do dziś pozostaje największym hitem w karierze wokalistki.

Mam Talent: Uczestnik wykonał utwór Prince'a "Nothing Compares 2 U"

Kompozycja ze względu na swoją ogromną popularność doczekała się wielu wykonań i interpretacji. Bardzo często pojawia się także w licznych programach typu talent show. Tym razem utwór wykonał jeden z uczestników amerykańskiego "Mam Talent".

Prince
Prince
Przeczytaj także Inżynier dźwięku Prince'a chciał nielegalnie wydać epkę muzyka. Zapłaci ogromną karę

Na scenie programu kręconego w Los Angeles pojawił się uczestnik, który zaprezentował swój niezwykły talent wokalny.

Jego imponujący wokal zachwycił wszystkich zebranych w studio. Podobnie jak nieżyjący już artysta, Mackenzie sprawił, że publiczność wstała i przez dłuższą chwilę nagradzała wokalistę owacjami na stojąco. Także jurorzy byli pod wrażeniem, a niektórzy wyraźnie się wzruszyli.

Zobacz też: Autystyczny, niewidomy uczestnik "Mam Talent" zachwycił i wzruszył jurorów

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News