28.11.2015 15:28

Ukołysz dziecko do snu muzyką Ghost

Jeśli chcecie od najmłodszych lat zaszczepić w dziecku miłość do muzyki rockowej, koniecznie zapoznajcie się z kołysankowymi wersjami utworów Ghost.

Ukołysz dziecko do snu muzyką Ghost
foto: materiały prasowe

Twinkle Twinkle Little Rock Star to zespół, który zajmuje się przerabianiem utworów znanych rockowych i metalowych (choć nie tylko) wykonawców na kołysanki. Takich wersji popularnych kawałków mogą słuchać nawet najmłodsze dzieci i praktycznie od pierwszych dni życia przyzwyczajać się do rockowych melodii.

Na kołysanki przerobiono już numery wielu zespołów. Zaliczają się do nich między innymi Rage Against The Machine, Type O Negative, Megadeth oraz Def Leppard. Teraz przyszła kolej na jedną z bardziej kontrowersyjnych grup we współczesnej muzyce, czyli Ghost. Na płycie „Lullaby Versions Of Ghost B.C.” znajdzie się osiem utworów.

Zobacz także: Sennik - dziecko, co oznacza?

Posłuchajcie, jak w takiej wersji wypada kawałek „From The Pinnacle To The Pit”:

Wśród pozostałych utworów znalazł się między innymi kawałek „He Is”, do którego powstał teledysk. Zobaczcie, które numery zostały przerobione przez Twinkle Twinkle Little Rock Star na kołysanki.

Tracklista:

  1. He Is
  2. If You Have Ghosts
  3. From The Pinnacle To The Pit
  4. Stand By Him
  5. Cirice
  6. Secular Haze
  7. Year Zero
  8. Ritual

Gdy pociecha nieco podrośnie i nie będzie już chciała słuchać kołysanek, można je zastąpić np. zespołem dinozaurów. Nie brakuje dzieci, które kochają metal i uwielbiają do niego tańczyć.

Podoba Wam się Ghost w wersji kołysankowej?

Michał Miernik
Tagi: Duperele Ghost