Uliczni muzycy brzmią jak Lennon i McCartney. Czy będą drugim The Beatles?

Aleksandra Degórska
27.02.2018 15:45
Uliczni muzycy brzmią jak Lennon i McCartney. Czy będą drugim The Beatles? Fot. kadr z wideo

To wideo robi naprawdę furorę, bo gitarzyści naprawdę brzmią jak słynni muzycy The Beatles. Na Was to nagranie również zrobi spore wrażenie.

Muzyków możesz znaleźć na każdym kroku - ilu to ulicznych grajków minąłeś dzisiaj? Artyści po prostu decydują się na takie występy, żeby pokazać innym na co ich stać i zarobić parę groszy. Okazuje się, że niektórzy reprezentują wysoki poziom i śmiało mogliby pomyśleć o międzynarodowej karierze.

Tak jak chociażby ci grajkowie, którzy stają się coraz bardziej popularni w internecie. Dlaczego? Bo brzmią jak muzycy The Beatles - odpalcie to nagranie, zamknijcie oczy i przekonacie się na własne uszy, że słyszycie wokale znane z The Beatles.

Dwóch muzyków z Blac Rabbit posiada łudząco podobne głosy do Paula McCartneya oraz Johna Lennona - te współbrzmienie jest bardzo trudne do podrobienia. Ulicznym muzykom wystarczyły tylko gitara i bas, żeby wyczarować świetny cover Eight Days A Weekz płyty „Beatles for Sale”.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na tych muzyków - podobieństwo jest naprawdę łudzące. Jeżeli chcecie obejrzeć jeszcze inne nagrania pokazujące utalentowanych ulicznych grajków, to polecamy również wideo ze stacji metra w Nowym Jorku, gdzie muzyk wykonał cover Toola, jak również cover „The Trooper” Iron Maiden w wykonaniu rockowego saksofonisty.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.