Jak brzmi "Unsainted" Slipknota na skrzypcach? Nastolatka zaskoczyła wszystkich [WIDEO]

04.10.2019 11:29
Jak brzmi "Unsainted" Slipknota na skrzypcach? Nastolatka zaskoczyła wszystkich [WIDEO] Fot. . kadr z wideo Slipknot - Unsainted VIOLIN COVER!/YouTube

Fani Slipknota uwielbiają coverować utwory kapeli. Tym razem jedna z fanek postanowiła zagrać ich piosenkę na skrzypcach. 

Slipknot powrócił z nowym wydawnictwem po kilkuletniej przerwie. W sierpniu 2019 roku światło dzienne ujrzała płyta "We Are Not Your Kind", a fani zwariowali. W sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej filmików z coverami utworów zespołu. W serwisie YouTube jest masa nagrań, na których nawet 8-letnie dzieci wykonują piosenki Slipknota. Pod koniec sierpnia 2019 roku pisaliśmy o wiolonczeliście, który nagrał cover "Devil In I". Teraz przyszedł czas na młodą skrzypaczkę. 

Jak brzmi "Unsainted" Slipknota na skrzypcach? Nastolatka zaskoczyła wszystkich [WIDEO]

M Drako to metalowa skrzypaczka, a na jej kanale na YouTubie znajduje się masa filmików, na których coveruje piosenki różnych zespołów. Okazuje się, że dziewczyna jest fanką Lamb of God, Avenged Sevenfold i oczywiście... Slipknota.

Przeczytaj także

"Unsainted" to piosenka, która znalazła się na "We Are Not Your Kind" i była pierwszym singlem promującym nowe wydawnictwo. Może M Drako wystąpi kiedyś na scenie razem z zespołem? Marzenia się spełniają, a przekonała się o tym 14-letnia Maren Alford, która została dostrzeżona przez perkusistę Slipknota. Muzyk zaprosił nastolatkę na próbę i koncert. 

Zobacz także: Corey Taylor tłumaczy, dlaczego Tool tak późno udostępnił swoją muzykę w serwisach streamingowych

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.