25.08.2016 13:51

Upamiętnij ulubiony koncert wycieraczką z biletem

Chcesz uhonorować szczególny występ ulubionego zespołu? Zrób sobie matę podłogową z pamiątkowym biletem!

Upamiętnij ulubiony koncert wycieraczką z biletem
foto: lakesidephotoworks.com

Czym byłoby życie miłośnika muzyki bez chodzenia na koncerty? Zobaczenie na żywo artysty, który zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach, często zmienia do pewnego stopnia sposób, w jaki go postrzegamy. Zupełnie czym innym jest wszakże słuchanie sobie jego płyt w domu, a zupełnie odmiennych emocji doświadczamy, stojąc pod sceną, na której muzyk wykonuje swoje utwory.

Jedni z nas chodzą na takie występy rzadziej, inni częściej, ale chyba każdy z nas ma jakiś koncert, który wspomina ze szczególnym uczuciem. Ten jeden wieczór, który chcielibyśmy co jakiś czas odegrać na nowo i jeszcze raz doświadczyć emocji, które nam wtedy towarzyszyły. Możemy sobie zachować na pamiątkę bilet... Ale czemu nie zrobić czegoś efektowniejszego?

Firma Lakeside Photo Works ma dla Was nie lada gratkę - za 35 dolarów (+ koszty wysyłki) wykona Wam unikatową wycieraczkę z biletem z Waszego ukochanego koncertu. Wystarczy, że prześlecie jej jego zdjęcie, choć pracownicy zwracają uwagę, że dla najlepszego efektu warto przesłać i samą wejściówkę (oczywiście zostanie zwrócona). Dostępne są dwa rozmiary.

Oto przykładowe wizualizacje końcowego produktu:

wycier1
wycier2

Wycieraczki to jednak nie wszystko. Lakeside Photo Works może Wam również wykonać pamiątkowy kubek - choć to już znacznie powszechniejsza usługa, którą bez problemu wykonamy także w polskich punktach. Oprócz biletów możemy też podesłać firmie zdjęcia z najcieplej wspominanego koncertu.

Trzeba przyznać, że to ciekawy i oryginalny sposób na upamiętnienie takiego wydarzenia. Jedyną przeszkodą dla polskiego zainteresowanego może być mało atrakcyjna cena, która dodatkowo wzrośnie przy wysyłce aż z Nowego Orleanu... Może ktoś w naszym kraju podłapie ten pomysł?

Jaki koncert upamiętnilibyście taką wycieraczką?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele