Utwór "Ace of Spades" Motorhead okrzyknięty najlepszą hazardową piosenką w historii

Joanna Chojnacka
29.05.2019 15:12
Utwór "Ace of Spades" Motorhead okrzyknięty najlepszą hazardową piosenką w historii Fot. AFP/EAST NEWS

Giganci gier hazardowych PokerStars wybrali utwór, który najbardziej sprzyja rozgrywkom. Okazało się, że jest to "Ace of Spades" Motorhead.

Przez wiele lat krążyła miejska legenda, że Lemmy Kilmister, lider grupy Motorhead przetrwa wszystko. Muzyka trudno było spotkać bez butelki whiskey w dłoni i papierosa w ustach, a mimo to do ostatnich dni trzymał się dobrze i nie opuszczał go optymizm. Fani Motorhead nie wierzyli, kiedy 28 grudnia 2015 roku zespół ogłosił, że Lemmy Kilmister nie żyje. Na szczęście 70-latek nie zostawił nas z niczym. Przez 40 lat pozostawał liderem jednego z najpopularniejszych zespołów na świecie, z którym nagrał aż 23 albumy studyjne

Motorhead "Ace of Spades" najlepszym hazardowym utworem w historii

Wśród nich znalazł się kultowy "Ace of Spades" z 1980 roku. To właśnie na tym krążku znalazł się jego tytułowy utwór, który do dziś pozostaje najpopularniejszą kompozycją z bogatej dyskografii Motorhead. "As pik" jest niepodważalnym hymnem zespołu, który zapewnił grupie sukces i obecność na szczytach brytyjskich list przebojów przez wiele tygodni.

Przeczytaj także

Po niemal 40 latach od premiery utworu "Ace of Spades" otrzymał kolejne wyróżnienie. W maju 2019 roku potęga gier hazardowcyh PokerStars zapytała około tysiąca swoich europejskich klientów, która piosenka z listy puszczanych podczas rozgrywek ,podoba im się najbardziej. Ankietowani skupili się jedynie na dwóch opcjach - zaznaczali "Poker Face" Lady Gagi oraz "Ace of Spades" Motorhead. Jednak jak podaje blabbermouth.net, hit Lemmy'ego nie tylko wygrał starcie, ale wręcz zmiażdżył utwór Gagi ilością głosów. 

Zobacz też: Brazylijski zespół nagrał deathmetalowy cover utworu Motörhead

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.