28.05.2018 13:54

Utwór Breaking Benjamin w wykonaniu 14-letniej perkusistki

Dziewczyna zagrała utwór „Save Yourself”. Czy kolejny cover w wykonaniu młodej perkusistki przypadnie Wam do gustu?

Breaking Benjamin
foto: kadr z wideo

Coraz młodsze dzieciaki sięgają po instrumenty i okazuje się, że nawet na dziecięcych, małych gitarach czy perkusjach można wymiatać niczym prawdziwa gwiazda rocka. Czy te szkraby mają czas na zabawę, szkołę i leniuchowanie? W końcu opanowanie instrumentu wymaga sporo czasu i częstych treningów.

14-letnia perkusistka Brooke C już niejednokrotnie brała na warsztat metalowy oraz rockowy repertuar. Oglądając jej nagrania każdemu opada szczęka, w końcu piosenki takich zespołów nie są łatwe, a dziewczyna radzi sobie bardzo dobrze z takimi skomplikowanymi rytmicznie utworami. Bacznie obserwujemy jej poczynania i perkusistka cały czas podejmuje się kolejnych wyzwań.

Breaking Benjamin w coverze 14-letniej perkusistki

Najnowszy cover perkusistki to numer Breaking Benjamin „Save Yourself”. Kompozycja pochodzi z płyty „Ember”, najnowszego 6. albumu amerykańskiej kapeli. Krążek wskoczył na 3. pozycję listy Billboard 200.

Utalentowana nastolatka dotychczas wykonała covery m.in. grup Metallica, Tool czy System of a Down, jak również Black Sabbath. To zapewne tylko kwestia czasu, kiedy dziewczyna dołączy do zespołu i będzie grać autorskie kompozycje. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Breaking Benjamin