Utwór Coldplay zagrany na krowim dzwonku? Taką wersję zaprezentował Will Ferrell

Aleksandra Degórska
08.10.2018 18:40
Utwór Coldplay zagrany na krowim dzwonku? Taką wersję zaprezentował Will Ferrell Fot. kadr z wideo

Komik mocno rozbawił Chrisa Martina, przez co muzyk miał problem, żeby dokończyć utwór Coldplay „Viva La Vida”.

Will Ferrell jest znanym aktorem i komikiem, którego wiele osób kojarzy m.in. z serii filmów o Austinie Powersie czy komedii „Ostrza chwały”. Dla melomanów jednak jest łudząco podobny do Chada Smitha z Red Hot Chili Peppers i gdy panowie stoją obok siebie rzeczywiście trudno ich rozróżnić.

Chris Martin i Will Ferrell zagrali „Viva La Vida”

Wielu muzyków chciałoby współpracować z Willem Ferrelem i udało się to wokaliście Coldplay. Aktor wskoczył na scenę podczas występu Chrisa Martina na charytatywnym koncercie Best Night of Your Life, który odbył się 6 października 2018 w Los Angeles.

Will Ferrell rzeczywiście pojawił się w roli perkusisty, ale zagrał na dosyć nietypowym instrumencie - wybrał bowiem krowi dzwonek. Sam Chris Martin nie był w stanie opanować śmiechu, gdy zobaczył jak aktor wywija na scenie z krowim dzwonkiem.

Zobaczcie jak panowie wykonali razem utwór Coldplay „Viva La Vida”:

Czy Will Ferrell jest rzeczywiście dobrym perkusistą? Zobaczcie nagranie z show Jimmy’ego Fallona, w którym aktor pojedynkował się z perkusistą Red Hot Chili Peppers.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.