Utwór Dream Theater w wykonaniu Polaków. Posłuchaj coveru „The Silent Man”
Aleksandra Degórska
25.04.2018 15:54
Utwór Dream Theater w wykonaniu Polaków. Posłuchaj coveru „The Silent Man” Fot. kadr z wideo

Zespół Factor 8 nagrał cover, który powinien spodobać się fanom Dream Theater. Posłuchajcie, jak prezentuje się ta przeróbka.

Porywanie się na utwory znanych legend jest naprawdę ryzykowne. Jeżeli ktoś bierze się za przeróbkę Dream Theater, to zdaje sobie sprawę, że fani formacji będą bardzo rygorystyczni w swoich ocenach. Im większa legenda, tym więcej coverów, a tym razem na repertuar Amerykanów zdecydował się polski zespół Factor 8.

Metalowa kapela pochodzi z Bydgoszczy i postanowiła dla odmiany wykonać cover znanej kompozycji Dream Theater. Wybór zespołu padł na piosenkę „The Silent Man”, która pochodzi z płyty „Awake” z 1994 roku. Jest to trzeci album Dream Theater i ostatni nagrany z klawiszowcem Kevinem Moorem.

Dream Theater w wykonaniu Polaków

Posłuchajcie, jak polski zespół wypadł w repertuarze Dream Theater:

Nowy album Dream Theater

Tymczasem muzycy Dream Theater zabierają się za nagrywanie 14. krążka, który będzie następcą „The Astonishing”. Formacja planuje wejść do studia w czerwcu 2018, a nowego albumu powinniśmy się spodziewać w lutym 2019 roku. Następnie Dream Theater wybierze się w marcu 2019 w światową trasę koncertową.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.