01.07.2019 11:55

Utwór KISS zagrany przez 270 muzyków [WIDEO]

Czy wyobrażaliście sobie usłyszeć "I Was Made For Loving You" w wykonaniu prawie 300 muzyków? Jeśli tak, teraz macie taką okazję. Do sieci trafiło wideo, na którym artyści wykonują popularną piosenkę KISS.

"I Was Made For Loving You" w wykonaniu 300 muzykow
fot. kadr z wideo

Wszystko dzięki rosyjskiej grupie ROCKNMOB, która już nie raz pokazała na co ich stać. Członkowie co jakiś czas spotykają się i wspólnie wykonują piosenki Nirvany, Metalliki, Green Day i Linkin Park. Tym razem padło na zespół KISS. Muzycy postanowili zagrać "I Was Made For Loving You" i trzeba przyznać, że wyszło im to na prawdę dobrze. 

"I Was Made For Loving You" w wykonaniu 270 muzyków

Oficjalne nagranie udostępnił Paul Stanley na profilu na Twitterze. Wideo opatrzył opisem: "Czy to nie jest świetne?!?!". Na nagraniu widzimy instrumentalistów w każdym wieku. Każdy z artystów ewidentnie cieszy się z możliwości udziału w takim wydarzeniu. Jak zatem brzmi "I Was Made For Loving You" w wykonaniu 270 muzyków? 

Kiss
Kiss
Przeczytaj także Kiss w Polsce [ZDJĘCIA]

ROCKNMOB powstał po tym, jak kilku obecnych członków zauważyło w sieci nagranie, na którym muzycy we Włoszech wykonują utwór Foo Fighters "Learn To Fly". Członkowie rosyjskiej grupy przyznali, że byli zaskoczeni takim widokiem i sami postanowili założyć taki zespół. 

Zobacz także: Zobacz oficjalny klip z wykonania „Smells Like Teen Spirit” przez 1200 muzyków

Tagi: Duperele Kiss