17.08.2016 13:01

Utwór Linkin Park w wykonaniu 130 muzyków

Im więcej, tym lepiej? Przekonajcie się na własne uszy i oczy!

Utwór Linkin Park w wykonaniu 130 muzyków
foto: kadr z wideo

Chester Bennington ostatnio narobił trochę zamieszania mówiąc, że Linkin Park utrzymał metal przy życiu, bo to właśnie pierwszy album formacji stał się inspiracją dla wielu osób. Ciężko się sprzeczać z tym, że kapela wpłynęła na sporo melomanów.

Potwierdzeniem tego jest spora liczba coverów. My jednak zwróciliśmy uwagę na nagranie, w którym melomani postanowili uczestniczyć w nietypowej akcji z muzyką Linkin Park w tle.

Aż 130 osób wzięło udział w Rocknmob w Moskwie, by zagrać numer „What I've Done” z 2007 roku. W ruch poszły nie tylko perkusja, klawisze czy gitary. Jeden z uczestników postanowił zagrać na bałałajce, nie zabrakło również beatboxu.

Posłuchajcie, jak 130 muzyków wykonało kawałek Linkin Park:

Tego dnia artyści wzięli również na warsztat repertuar Bon Jovi. Sprawdźcie, jak wypadli w utworze „It's my life”:

Flash mob w Rosji przypomina akcję Rockin 1000, w ramach której 1000 osób wykonało numer Foo Fighters. Następnie aż 1200 osób zagrało koncert w miejscowości Cesena we Włoszech, podczas którego wybrzmiały utwory m.in. Nirvany.

Dzięki takiej inicjatywy wiele osób może zapoznać się z podobnymi sobie i po prostu mile spędzić czas muzykując. A nie ma nic lepszego od grania repertuaru, który się lubi i to w dobrym towarzystwie.

Cover Linkin Park w wykonaniu 130 osób brzmi zdecydowanie lepiej niż zwierzęca wersja „Numb”, choć YouTuberowi odpowiedzialnemu za to nagranie nie można odmówić kreatywności.

A Wy jak oceniacie „What I've Done” w wykonaniu 130 muzyków?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Linkin Park