13.01.2016 14:32

Utwór Linkin Park wykonany przez 183 filmy

Na taki zwariowany pomysł wpadł jeden z wielbicieli amerykańskiej kapeli. Zobaczcie jego klip, który stworzył do jednego z najpopularniejszych przebojów zespołu.

Utwór Linkin Park wykonany przez 183 filmy
foto: kadr z wideo

Nie od dziś wiadomo, że formacja ma oddanych fanów. Niektórzy trochę przesadzają, jak pewna stalkerka, z którą ma problem Mike Shinoda. Całe szczęście nie wszyscy są tak natarczywi.

Najczęściej, by ukazać swoje uwielbienie zespołowi fan wykonuje covery - im dziwniejsze, tym lepiej. Co, gdyby połączyć miłość do Linkin Park z zamiłowaniem do kina? Jest to możliwe, potrzebne są tylko chęci i czas. Ross Fearnley musiał się nieźle nudzić, bo spędził aż 4 dni na tym, by stworzyć nietypowy filmik do swojego ulubionego hitu Linkin Park - „In The End”.

Aranżacja kawałka pozostała bez zmian, ale zamiast wydzierania się Chestera Benningtona mamy sceny ze znanych filmów, gdzie słowa utworu wymawiają aktorzy.

W wideo wykorzystano ujęcia z 183 obrazów m.in. „Ojca Chrzestnego”, „Władcy Pierścieni”, „Harry'ego Pottera” czy „Mamma Mia!”. Nie zabrakło również filmów animowanych, takich jak „Epoka Lodowcowa”, „Księżniczka i Żaba”, „Herkules” czy „Shrek”.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten klip:

Rozpoznaliście wszystkie filmy? Jeśli chcecie sprawdzić, które obrazy zostały użyte w tym wideo, odpowiedź znajdziecie w opisie tego klipu na YouTube. Trzeba przyznać, że twórca jest naprawdę skrupulatny.

Pomimo tego, że przygotowanie filmu zajęło fanowi kilka dni, jak sam przyznał, była to dla niego niezła frajda:

"

To, co powodowało, że byłem tym tak podekscytowany, to krzyk w momencie „Know!!!” i to, jak mogłem po prostu w tym momencie umieścić bohaterów, którzy mówili „No!!!”. Edytowanie filmu sprawiło mi wiele przyjemności. "

Co tymczasem słychać w obozie Linkin Park? Kapela ogłosiła 25 listopada 2015 roku rozpoczęcie prac nad 7. albumem. Będzie to następca płyty „The Hunting Party” z 2014 roku.

Zespół podgrzewa atmosferę udostępniając co rusz nowe zdjęcia ze studia.

Jak Wam się podoba „In The End” w wykonaniu 183 scen z filmów?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Linkin Park