Utwór Marilyna Mansona w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami”

Aleksandra Degórska
28.10.2015 16:01
Utwór Marilyna Mansona w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami” Fot. ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK

Ludzka kreatywność nie zna granic. Co by było, gdyby wampiry zatańczyły pasodoble do metalowego akompaniamentu?  

Programy telewizyjne prześcigają się w liczbie show, gdzie gwiazdy śpiewają, tańczą, jeżdżą na łyżwach - krótko mówiąc, robią wszystko, żeby przykuć naszą uwagę. Uczestnicy amerykańskiego programu „Taniec z gwiazdami” poszli, a nawet „zatańczyli”, o krok dalej, bowiem połączyli dwie rzeczy, które do siebie zupełnie nie pasują.

Kim jest Andy Grammer oraz Allison Holker? Grammer to tytułowa „gwiazda”- amerykański piosenkarz, słynny, czy też nie, ważne, że nie umie tańczyć. Holker to oczywiście zawodowa tancerka, która ciąga po parkiecie swojego niedoświadczonego partnera.

W ramach odcinka poświęconego nadchodzącemu Halloween para postanowiła niekonwencjonalnie podejść do swojego zadania. Pasodoble to rodzaj tańca przepełniony silnymi emocjami, przypominający corridę. Partner to oczywiście torreador, a kobieta jest... płachtą. Jaką rolę w takim razie w tej całej historii pełni Marilyn Manson? Nie, nie jest wściekłym bykiem. Otóż, przy akompaniamencie jego utworu „The Beautiful People” z krążka „Antichrist Superstar” uczestnicy przebrani za wampiry odtańczyli namiętny taniec.

Sądziliście, że ten kawałek nie nada się na pląsy na parkiecie? Obejrzyjcie występ pary, a natychmiast zmienicie zdanie:

Jak Halloween to tylko z muzyką Mansona. Wampiry wywołały szok na widowni, jurorzy byli zachwyceni, show się udało. Ciekawe, jak oceniłby taki szalony taniec krwiopijców sam Marilyn? 

Telewizyjne show naprawdę zaskakują. W ramach programu „Twoja twarz brzmi znajomo” zobaczyliśmy, jak gwiazdy polskiego show-biznesu wcielają się w Nergala oraz wokalistę Iron Maiden. Strach się bać, co jeszcze zobaczymy na ekranie naszych telewizorów.

Jak oceniacie pasodoble do utworu Marilyn Mansona?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.