21.02.2017 10:54

Utwór Necrophagist zaskoczył jury w talent show

Myśleliście, że metalowcy nie mają szans w programach telewizyjnych? Nic z tych rzeczy! Ten uczestnik udowodnił, że prawdziwy talent zawsze jest w stanie się przebić.

Utwór Necrophagist zaskoczył jury w talent show
foto: kadr z wideo

Zdania na temat talent show są dosyć podzielone - jedni uważają takie programy za stratę czasu, inni zaś są zdania, że jest to dobry sposób, żeby zaprezentować się przed widzami. Tak czy siak pojawia się coraz to więcej programów rozrywkowych, gdzie kolejni śmiałkowie próbują oczarować jury swoim talentem.

Jeden z takich talent show polega na tym, że jurorzy siedzą tyłem do uczestnika, który swoim wykonaniem musi ich przekonać do siebie. Gdy któryś z sędzi odwróci się to wówczas wokalista dostaje się do kolejnego etapu. W kanadyjskiej edycji programu The Voice pojawił się uczestnik, który kompletnie nie pasował do mainstreamowego programu.

Pewien metalowiec najwidoczniej pomyślał, że zdoła przekonać do siebie jury śpiewając metal, a publiczność na pewno doceni go za nietuzinkowy sposób śpiewu. Uczestnik wziął na warsztat numer Necrophagist zatytułowany „Stabwound”.

Posłuchajcie jego wykonanie i zwróćcie uwagę na reakcję jury:

W sumie nic dziwnego, że sędziowie byli trochę zszokowani słysząc takie ryki, a ich miny są naprawdę bezcenne. Mimo wszystko ruda jurorka doceniła starania uczestnika i postanowiła zaprosić go do swojej grupy, którą będzie szkolić i prowadzić do zwycięstwa. Ciekawe jak wyglądałyby zajęcia ze śpiewu z tym uczestnikiem, bo zdzieranie strun głosowych ma opanowane do perfekcji.

Nie jest to oczywiście jedyny taki przypadek, gdy uczestnik spowodował, że jury oniemiało z wrażenia. Wystarczy wspomnieć o wykonaniu „Unanswered” grupy Suicide Silence w rumuńskim talent show. Co więcej w jednym z programów pojawiła się śpiewaczka operowa, która dała czadu wykonując repertuar AC/DC.

Jak oceniacie uczestnika talent show, który wziął na warsztat numer Necrophagist?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele