Utwór Rammsteina oficjalnie promuje niemieckich paraolimpijczyków [WIDEO]

26.08.2021 15:22
Rammstein Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie, jak wygląda spot promujący niemieckich paraolimpijczyków, w którym wykorzystano utwór Rammsteina.

To właśnie przebój Rammsteina z 2001 roku, utwór ''Ich Will'', został wybrany na oficjalną piosenkę paraolimpijczyków z Niemiec. Zobaczcie, jak prezentuje się spot promujący zawodników, gdzie w tle słychać hit Rammsteina. 

Polecamy

Utwór Rammsteina oficjalnie promuje niemieckich paraolimpijczyków [WIDEO]

Paraolimpiada wystartowała 24 sierpnia 2021 w Tokio i potrwa do 5 września 2021. Wybór piosenki Rammsteina nie jest zaskakujący - w końcu jest to najbardziej rozpoznawalny niemiecki zespół na świecie. Co więcej w słowa piosenki "Ich will" wkomponowano wypowiedzi sportowców, którzy opowiedzieli o swoich celach i marzeniach, o tym, czego chcą. Oprócz poniższego spotu, ukazało się 7 nagrań ukazujących poszczególne dziedziny sportu - wszystko z Rammsteinem w tle.

Minie niestety jeszcze trochę czasu, zanim zobaczymy Rammsteina w Polsce. Z powodu pandemii koronawirusa formacja musiała ponownie przełożyć swój warszawski koncert. Rammstein zagra 16 lipca 2022 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zakupione wcześniej bilety są ważne na nową datę wydarzenia.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.