07.01.2016 15:32

Utwór z „Pulp Fiction” zagrany wiertarką i piekarnikiem

Po co wiercić dziurę w brzuchu, skoro można w gitarze? Sprawdźcie, jak brzmi słynny motyw z filmu „Pulp Fiction” wykonany na nietypowych instrumentach.

Utwór z „Pulp Fiction” zagrany wiertarką i piekarnikiem
foto: kadr z wideo

Któż z Was nie kojarzy kawałka z filmu Quentina Tarantino, który najprościej zobrazować słowami „tam tararararararararararara tam ta rara raaaam”? Czegoś Wam w nim brakowało? Potrzebowaliście żeby ten kawałek zrobił Wam „jesień średniowiecza”, ale tak się nie stało? Mamy dla Was prezent...

Jaki ojciec taki syn. Skoro autorytet postanowił posłużyć się sprzętem domowym do zaprezentowania muzyki, malec nie mógł być gorszy... Poznajcie Wiertarkowego Tatę i Piekarnikową Latorośl.

Oto motyw z filmu „Pulp Fiction”, czyli „Pumpkin and Honey Bunny/Misirlou” w kuchennej wersji!

Dwójka śmieszków rozrabia w kuchni zawsze pod nieobecność mamy. Myślicie, że była bardzo zła za piekarnik, kiedy ujrzała to nagranie w sieci, czy im się „upiekło”? ;)

Muzyczny świat przyjmuje do siebie coraz większą liczbę utalentowanych dzieciaków. Nic dziwnego, kiedy ojciec puszcza Ci utwór Metalliki na dobranoc lub uczy 8-miesięcznego syna, jak grać kawałek Pantery na perkusji... Albo pozwala zaopiekować się szkrabem blackmetalowcowi. Tak, drodzy czytelnicy – dzieci też kochają metal!

Magda Słomka
Tagi: Duperele