Utwory Michaela Jacksona, Hansona i Bee Gees w stylu Korna

Maciej Koprowicz
16.01.2018 12:29
Utwory Michaela Jacksona, Hansona i Bee Gees w stylu Korna Fot. kadr z wideo

Anthony Vincent genialnie naśladuje manierę Jonathana Davisa. W charakterystycznym stylu Korna zaśpiewał 10 wielkich przebojów innych wykonawców.

Anthony Vincent z kanału Ten Second Songs to zdecydowanie nasz ulubieniec wśród muzycznych youtuberów. Ten facet ma nie tylko świetne pomysły i poczucie humoru, ale też niesamowite warunki głosowe.

Specjalnością Anthony’ego są zaskakujące covery znanych wykonawców, zaśpiewane i zagrane… w stylu innych wykonawców. Youtuber ma niezwykły talent do imitowania barwy głosu i manier wokalnych sławnych wokalistów. Dzięki temu potrafi na przykład zaprezentować jeden utwór w brzmieniu 20 lub więcej różnych artystów– w ten sposób przerobił m.in. „Chop Suey” System Of A Down, „Feel Good Inc.” Gorillaz i „Despacito” Luisa Fonsiego. Czasami jednak odwraca ten pomysł i wykonuje kilka piosenek różnych muzyków w stylu jednego wykonawcyniedawno zaśpiewał 10 utworów w stylu Metalliki.

Tym razem przyszedł czas na Korn. Brzmienie tego zespołu jest bardzo charakterystyczne i od razu rozpoznawalne, podobnie jak maniera wokalna Jonathana Davisa, szczególnie jego słynne „onomatopeje” (takie jak choćby w „Freak On A Leash”). Vincent zaśpiewał w stylu Korna utwory N’Sync, Michaela Jacksona, Hansona, Bee Gees, Dr. Dre i Eminema, Cardi B, Eiffel 65, Post Malone’a, Prince’a i Avril Lavigne. O nu metalowe brzmienie gitary zadbał inny słynny youtuber, Jared Dines. Posłuchajcie sami, jak im to wyszło:

Możecie posłuchać także Anthony’ego Vincenta wykonującego utwór Taylor Swift w stylu 20 innych wykonawców i słynny „All I Want For Christmas” na 20 różnych sposobów.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.